Wpis z mikrobloga

Smutna historia z życia pewnego polskiego pisarza. Po diagnozie choroby alzheimera zaczął dokumentować jej postęp na podstawie podpisów swoich książek. Efekty widać poniżej, w ostatnich etapach choroby zapomniał nawet o grubości pancerza w przodzie wieży czołgu T-72M1. Uwaga DRASTYCZNE!
#ukraina #bartosiak #heheszki #wolski
Pobierz spinor - Smutna historia z życia pewnego polskiego pisarza. Po diagnozie choroby alzh...
źródło: comment_1666116586KtTTFIKXm8Lmm67QTEFlEW.jpg
  • 55
@wolskiowojnie: trzeba było wydać bez wydawnictwa na swój koszt jak Tony, ale nie, jesteś pazerny.. I tak nie moja tematyka, tylko kim Ty #!$%@? jesteś, żeby coś z autografem sprzedawać? Gwiazdą wykopu? Przynajmniej kto nie zwróci, niezadowolony z treści oczywiście, będzie miał czym rozpalać opony w grudniu. Poza tym pozdrawiam, chociaż nie znam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wolskiowojnie dobra ale dalej będziesz nagrywać z tym Zaorskim i bednarskim te wasze wypociny czy już jak sprzedałeś 8k papierach to hajs się zgadza i już na wykopie nie będzie twoich filmów? XD tak tylko pytam okiem zwykłego zjadaczy chleba który wiecznie widzi wojnę wykopkom który spec jest lepszy od wojny. Tak z ciekawości wiedzę i wszystko o konflikcie zdobyłeś gdzie? W książkach o 2 wś czy to tak z kuli wszystko
@wolskiowojnie nie przejmuj się Pan, wykop to miejsce gdzie użytkownicy najchętniej i najlepiej nienawidzą i niszczą.

Bierz poprawkę ze tu sami programiści 15k a podczas gal fame i innych, szukają restrima bo szkoda 15pln na ich idoli patusów wydać, dla nich 50pln z niepełnowartościowym podpisem to już powód do linczu, podsycany oczywiście niechęcią do ciebie, fanami ruskich i Pana od fog of war (mgły wojny).
@spinor: Różowa pracowała kiedyś w wydawnictwie, była premiera płyty jakiegoś gównoinfluencera dla małolatów. Przyjechał, nagrał materiał jak to ciężko podpisuje preordery dla swoich fanów (oczywiście z podpisem droższe), po czym stwierdził, ze ma dość i się zawinął. Całe biuro podpisywało te płyty na podstawie wzoru XD
Nawet pojawiły się głosy, że podpisy się różnią, ale fanbaza je zakrzyczała XDDD
@wolskiowojnie planowałem kupić książkę, ale takie tłumaczenie mnie zniechęciło… jeśli po prostu przeprosisz za fuszerkę to ją kupie, w innym przypadku mam nadzieje, że każdy ją zwróci… nie chodzi o to, czy byłeś zmęczony czy nie, trzeba było wysłać je później, ale nie robić czegoś takiego, ja się lepiej podpisuje jak mam do poprawy listę obecności w pracy za cały miesiąc… szanuje Ciebie, jeszcze… nie zepsuj tego proszę bardziej, dzisiaj Ciebie chwaliłem,
Natomiast masowe mniej lub bardziej zawoalowane wyzywanie w wątku na głównej przez ludzi którzy książki nie kupili ale chcą mi poskakać po głowie mnie nie rusza. I tak by hejtowali i tak a przynajmniej mają teraz powód, choć zapewne 99% książki nie nabyło.


@wolskiowojnie: zapomina Pan o szerokiej grupie osób neutralnie do Pana nastawionych i być może nie znających Pana do tej pory - jedną z takich osób jestem ja. I
Tak szczerze to nie wiem jeszcze jak podjeść do tego tematu.

@wolskiowojnie: Str. 34 Twojej książki, ostatnie zdanie przypisu. : )

Osobiście kupiłem Twoją książkę dla treści, a decyzję podjąłem przez darmową wysyłkę (i brak rabatów wydawnictwa w przyszłości i tak), a nie przez autograf. Pewnie trafiłem gdzieś w połowę kolejki, bo mój podpis wygląda jak wykres EKG (naleciałości z pracy w branży medycznej? :D) i nie powiem, zadziwiłem się.

Myślę,
@wolskiowojnie: Jeśli ktoś kupuje książkę z Twoim podpisem, to widocznie chce tego z uwzględnieniem pewnych standardów. " Czy jest na niej moja parafka, czy też nie". ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakby ktoś chciał książkę Pana Wolskiego z mojego chrześniaka podpisami, który ma zaledwie 2.5 roku postaram się to zrobić profesjonalnie, ze zdjęciem dla każdego. Koszta wysyłki oraz odsylki na koszt fanów Pana Wolskiego. Świadczymy głęboką usługę hieroglifów