Wpis z mikrobloga

@SaintWykopek: Ehh ja w wieku 7-12 miałem dużo większą wiedzę niż mam teraz. Może nie wiedziałem jak działa delta czy logarytmy ani nie umiałem zrobić gówno strony w html ale mówie ogólnie o takiej wiedzy o świecie z różnych zakresów jak astronomia, historia, geografia. Było tyle ciekawych programów na discovery science a teraz nawet nie wiem czy mam taki kanał w pakiecie tv..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@SaintWykopek: Ja #!$%@? tak bardzo ja. W podstawówce kazałem matce żeby kupowała mi książki o historii, geografii. Takie ogólnie o wszystkim, że miałem jako dziecko dużą wiedzę z każdej dziedziny. Uwielbiałem książki przygodowe tak, że prawie wszystko w bibliotece szkolnej przeczytałem. "Pana Samochodzika" wspominam z sentymentem do dziś.
Było tyle ciekawych programów na discovery science a teraz nawet nie wiem czy mam taki kanał w pakiecie tv..


@6aesthetic9: pare lat temu chcialem wrocic do ogladania fascynujacych programow na Discovery i nie da sie, bo ich nie ma. Serio, kiedys mozna bylo caly dzien przed TV przesiedziec, a teraz Discovery to niema synonim tandety ( ͡° ʖ̯ ͡°)