Wpis z mikrobloga

Typiara dodała TikToka, na którym stosuje bodyshaming zwyczajnych chłopaków, którzy mają Tindera. Oczywiście jej agenda opiera się na tym, jacy polscy mężczyźni są nieatrakcyjni i beznadziejni w porównaniu do zagranicznych. Trochę ironia losu, gdy zobaczy się, jak wygląda autorka filmiku.

Link: https://vm.tiktok.com/ZMF6aTrny/

Upubliczniła wizerunek kilku niczemu winnych mężczyzn oraz wystawiła ich na publiczny lincz i upokorzenie. Mizoandria i kobieca hipokryzja w czystej postaci.

Edit.

Zanim zlecą się sojaki i różowe, aby próbować mnie przekonywać, że to jakiś pojedynczy przypadek - zajrzyjcie w komentarze. 99 proc. komentujących tam kobiet zgadza się i popiera autorkę TikToka.

#tinder #zwiazki #pieklomezczyzn #pieklokobiet #blackpill #redpill #bekaztwitterowychjulek
Pobierz Tywin_Lannister - Typiara dodała TikToka, na którym stosuje bodyshaming zwyczajnych c...
źródło: comment_16657444220ruq5QFMYS8knzKfr0NzgY.jpg
  • 133
@laphroig: rzecz gustu. Z tego co widziałem to część jest brzydka, część ładna. Moim zdaniem te z północy są ładniejsze z twarzy. Mnie ogólnie zawsze bardziej podobały się "ciemniejsze" dziewczyny, co w Polsce było główną przyczyną mojego przegrywu. Należy tylko pamiętać że u nich są trochę inne standardy urody i co za tym idzie dziewczyny trochę inaczej "upiększają" swój wizerunek. Co mam na myśli: u nich im jaśniejsze tym ładniejsza, więc
@walczii: No tak to też prawda mój znajomy zdecydował się na Golda na tinderze plus bosty i po miesiącu miała jedna parę haha xd tylko kasę stracił i się tak zastanawialiśmy z ziomkiem czy ten jeden like nie był od jego mamy xd
Co mam na myśli: u nich im jaśniejsze tym ładniejsza, więc w realu na 99% dziewczyna jest ciemniejsza niż na zdjęciach


@Krazownik: a spotkałeś już jakąś? Teraz dorasta pokolenie hindusów którzy siedzą w domach, nie są spaleni słońcem więc nie brakuje „białych” hindusów w dużych miastach