Wpis z mikrobloga

Typiara dodała TikToka, na którym stosuje bodyshaming zwyczajnych chłopaków, którzy mają Tindera. Oczywiście jej agenda opiera się na tym, jacy polscy mężczyźni są nieatrakcyjni i beznadziejni w porównaniu do zagranicznych. Trochę ironia losu, gdy zobaczy się, jak wygląda autorka filmiku.

Link: https://vm.tiktok.com/ZMF6aTrny/

Upubliczniła wizerunek kilku niczemu winnych mężczyzn oraz wystawiła ich na publiczny lincz i upokorzenie. Mizoandria i kobieca hipokryzja w czystej postaci.

Edit.

Zanim zlecą się sojaki i różowe, aby próbować mnie przekonywać, że to jakiś pojedynczy przypadek - zajrzyjcie w komentarze. 99 proc. komentujących tam kobiet zgadza się i popiera autorkę TikToka.

#tinder #zwiazki #pieklomezczyzn #pieklokobiet #blackpill #redpill #bekaztwitterowychjulek
Pobierz Tywin_Lannister - Typiara dodała TikToka, na którym stosuje bodyshaming zwyczajnych c...
źródło: comment_16657444220ruq5QFMYS8knzKfr0NzgY.jpg
  • 133
@nobrain: No powiem ci mordo,że to już faktycznie się robi nudne i irytujące #!$%@? przecież realne życie wygląda zupełnie inaczej wiadomo,że wygląd jest ważny,ale żeby tym aż tak żyć? I się dołować każdy ma jedno życie powinien jakoś wykorzystać czas najlepiej jak się da chwytać dzień,ale ja odnoszę takie wrażenie,że po prostu ci co tutaj siedzą i piszą tw wysrywy są po prostu prawiczkami i myślą,że jak znajdą kobietę to ich
@Tywin_Lannister: Nie chce bronić tej p0lki bo mam nadzieje ze zdechnie w menczarniach ale Polacy maja 0 gry. Taki mokebe dowali sobie jakiegoś złotego chaina, jakaś koszuleczke z Palm Angelsa i jakis dobry but i się chłop prezentuje a taki Polak #!$%@? w jakimś croppie czy jakiejś starej bluzie albo #!$%@? sobie najbardziej wiesniacką koszulkę z ralpha laurena czy jakiegoś hilfigera jaka znalazł na zalando. Bo mu mama nagadała że liczy
@ez_4_ence: odnośnie tego zdjęcia to mogę powiedzieć tylko xDDDD - ćwiczę już 8 lat na siłowni, nie poznałem nigdy żadnej juleczki ani nawet ziomka z siłowni, nie zamieniłem z nikim więcej niż 3 zdania "tu już wolne?"

Od kiedy niby pasja daje znajomych? xDDD LUdzie znajomych mają ze szkoły czy studiów (gdy są dynamiczni, nikt nie lubi introwertyków) a w miejscu pasji każdy ma #!$%@?. Przychodzą, robią swoje i do domu.
Pobierz Pozytywnygosc - @ez4_ence: odnośnie tego zdjęcia to mogę powiedzieć tylko xDDDD - ćwi...
źródło: comment_16657800789I6C3cHKH2CQHWXKfOhApn.jpg
Tak tyle kosztuje może dawno nie byłeś tam albo wogole ja ten klub ubóstwiam bo jest #!$%@? klimat i dobra muza,ale tam trzeba się dobrze porobić kryształem żeby się wkręcić w klimat imprezy najlepiej jest na -2 kto był ten wie


@Dejw983: o tym całym prozaku to nawet we Wrocku słyszałem, że tam podobno ludzie (#p0lka) ruchający się po kiblach to normalka xD
Nie chce bronić tej p0lki bo mam nadzieje ze zdechnie w menczarniach ale Polacy maja 0 gry.


@Mizoginus_MaximusIII: Problem w tym, że by znaleźć sobie kobietę, a nie szona, to można mieć nawet krzywe zęby.

#!$%@? się w łańcuchy i ogólnej maści fałsz to prosta droga do męczenia się z jakimś damskim wypierdem. Po co?

Murzyny i związki to w większości przypadków patologia i totalny syf, a inteligentne murzyny poderwały swoją
@Pozytywny_gosc: Nie masz pojęcia o czym piszesz. Masz tylko swoje doświadczenia i myślisz, że tak ma każdy. No tak ten świat nie działa. Wiele osób poznaje się właśnie ze względu na pasje i sam miałem wielu takich znajomych, np. piłkarki ręczne były w związku z kolesiami, które grają w tym samym klubie w drużynie męskiej. Z nikim ze szkoły nie utrzymuje kontaktów, ze studiów też raczej słabo, a w paru miejscach,
@Pozytywny_gosc: No widzisz, może słaby z ciebie troll... Nie wiem czy to nadal aktualne, ale kiedyś mirki wpadły na pomysł, żeby zrobić #wykoppiwo dla wykopków z jednego miasta. Z tego co wiem ludzie się tam poznawali i spotykali więcej niż raz. To może jakaś szansa dla ciebie na poznanie kogoś ( ͡° ͜ʖ ͡°)