Wpis z mikrobloga

Typiara dodała TikToka, na którym stosuje bodyshaming zwyczajnych chłopaków, którzy mają Tindera. Oczywiście jej agenda opiera się na tym, jacy polscy mężczyźni są nieatrakcyjni i beznadziejni w porównaniu do zagranicznych. Trochę ironia losu, gdy zobaczy się, jak wygląda autorka filmiku.

Link: https://vm.tiktok.com/ZMF6aTrny/

Upubliczniła wizerunek kilku niczemu winnych mężczyzn oraz wystawiła ich na publiczny lincz i upokorzenie. Mizoandria i kobieca hipokryzja w czystej postaci.

Edit.

Zanim zlecą się sojaki i różowe, aby próbować mnie przekonywać, że to jakiś pojedynczy przypadek - zajrzyjcie w komentarze. 99 proc. komentujących tam kobiet zgadza się i popiera autorkę TikToka.

#tinder #zwiazki #pieklomezczyzn #pieklokobiet #blackpill #redpill #bekaztwitterowychjulek
Pobierz Tywin_Lannister - Typiara dodała TikToka, na którym stosuje bodyshaming zwyczajnych c...
źródło: comment_16657444220ruq5QFMYS8knzKfr0NzgY.jpg
  • 133
@laphroig: To zależy od wielu czynników: region, kasta itp. Z reguły im wyższa kasta i bardziej na północ tym jaśniejsza. Aczkolwiek mediami bym się nie sugerował bo kult jasnej skóry u nich tak siedzi mocno że często wynajmują aktorki z Europy
@laphroig: Wiesz, czasem zdarzają się jaśniejsze. Ale to jednak mniejszość a dla mnie nie aż tak duży problem. Gorzej wzrost bo jednak nie chciałbym skazać syna na manletyzm i przy okazji złamać sobie kark od patrzenia w dół. Do tego te z północy z reguły z twarzy są ładniejsze. Aczkolwiek w miastach to wszystko wymieszane.
@Tywin_Lannister: protip- naucz się podstaw włoskiego, hiszpańskiego czy portugalskiego i ruszaj na kluby w mieście wojewódzkim- typu Kraków, Wrocław, Poznań, GD czy WWA. Wystarczy żeby oszukać tępą p0lkę- naściemniasz że jesteś z Sycylii czy coś i gadaj później po angielsku- nie będziesz musiał nawet podrywać bo dużo się znajdzie takich co same wszystko zainicjują.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@przegryw162cm: kolo- w dzisiejszych czasach to już nawet z divami jest krucho. Większy wybór to może jest w miastach wojewódzkich czy turystycznych. W miastach powiatowych nie ma dziwek, a czasami jak są to jakieś stare i grube. Poza tym nawet jak trafi się jakaś młoda- chociaż brzydka i gruba to i tak ma wymagania, ceni siebie na dużo hajsu- podejrzewam że z 400 za 15 minut bez zaangażowania, bo spermiarze i
@WcurwionyKotek: Tak tyle kosztuje może dawno nie byłeś tam albo wogole ja ten klub ubóstwiam bo jest #!$%@? klimat i dobra muza,ale tam trzeba się dobrze porobić kryształem żeby się wkręcić w klimat imprezy najlepiej jest na -2 kto był ten wie