Wpis z mikrobloga

@zdzi: Mi raczej chodzi o zwykłych januszy co nie potrzebują tyle a wykupują na masę. Jakiś mirek ostatnio wrzucał zdjęcie plastikowego baniaka (nie wiem jak się one nazywają) wypełnionego paliwem z dopisem, że dziękuję pisowi za obniżenie cen czy coś takiego.
@SzycheU przepraszam bardzo, ale skoro paliwo jest tańsze i to aż o 10%, to dlaczego mają nie kupować? Co w tym śmiesznego? Na dużym mauzerze zysk to 700 zł na czysto.

januszy co nie potrzebują tyle


Chyba sobie żartujesz. Do końca roku byle kierowcy zejdzie to paliwo, a rolnikowi pewnie w miesiąc.

płacz, że paliwa nie ma


I bardzo dobrze, o to chodzi. Paliwo sprzedawane jest że stratą tylko dlatego, żeby pis
@SzycheU: ale te beczki stalowe i plastikowe mausery to typowe pojemniki na paliwo dla rolników. Mało który ma te profesjonalne atestowane zbiorniki ze względu na cenę. Teraz jest okres gdzie rolnik posiadający 20-30 hektarów dziennie przepala 200+ litrów wystarczy że pojedzie orać.
Zresztą po zdjęciu widać że to amator bo beczki nie były pompowane. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SzycheU: z jednej strony niby tak, tak jak mi wisi złotówka w tą czy w tą. Dla kogoś na najniższej krajowej kilkadziesiąt kilkaset złotych w kieszeni więcej to dużo.


@raul7788: chętnie zobaczę, jak osoba na minimalnej krajowej wyciąga 3200zł na roczny zapas paliwa xD Bo tacy ludzie raczej nie robią więcej niż 10 tys. km rocznie