Wpis z mikrobloga

Typiara dodała TikToka, na którym stosuje bodyshaming zwyczajnych chłopaków, którzy mają Tindera. Oczywiście jej agenda opiera się na tym, jacy polscy mężczyźni są nieatrakcyjni i beznadziejni w porównaniu do zagranicznych. Trochę ironia losu, gdy zobaczy się, jak wygląda autorka filmiku.

Link: https://vm.tiktok.com/ZMF6aTrny/

Upubliczniła wizerunek kilku niczemu winnych mężczyzn oraz wystawiła ich na publiczny lincz i upokorzenie. Mizoandria i kobieca hipokryzja w czystej postaci.

Edit.

Zanim zlecą się sojaki i różowe, aby próbować mnie przekonywać, że to jakiś pojedynczy przypadek - zajrzyjcie w komentarze. 99 proc. komentujących tam kobiet zgadza się i popiera autorkę TikToka.

#tinder #zwiazki #pieklomezczyzn #pieklokobiet #blackpill #redpill #bekaztwitterowychjulek
Tywin_Lannister - Typiara dodała TikToka, na którym stosuje bodyshaming zwyczajnych c...

źródło: comment_16657444220ruq5QFMYS8knzKfr0NzgY.jpg

Pobierz
  • 133
XXXXXX dodała XXXXXXX, na którym stosuje XXXXXXXXXXX zwyczajnych chłopaków, którzy mają XXXXXXX. Oczywiście jej agenda opiera się na tym, jacy polscy mężczyźni są nieatrakcyjni i beznadziejni w porównaniu do zagranicznych. Trochę ironia losu, gdy zobaczy się, jak wygląda autorka filmiku.

XXXX: XXXXX://XX.XXXXXX.XXX/XXXXXXXXX/

Upubliczniła wizerunek kilku niczemu winnych mężczyzn oraz wystawiła ich na publiczny lincz i upokorzenie. Mizoandria i kobieca hipokryzja w czystej postaci.

XXXX.

Zanim zlecą się XXXXXX i XXXXXX, aby próbować
via Wykop Mobilny (Android)
  • 64
@Tywin_Lannister: Zobacz sobie jaki jest trend w Ameryce, jezeli chodzi o randkowanie i zwiazki. Mezczyzni w Ameryce mowia, ze w USA nie ma normalnych kobiet i trzeba leciec za granice, zeby jakies znalezc. Glowny target to Europa wschodnia. Ukraina, Rumunia, Polska. Konserwatywne, ulozone slowianskie dziewczyny do wyboru dla Amerykanina przez agencje. To jest biznes. Pranie mlodym kobietom glow, ze tubylcy sa beznadziejni i trzeba jechac za granice, to czesc calego biznesu.
@Tywin_Lannister: Also
Czy tylko ja zauważyłem ciekawą zależność?
Kiedy ktoś jedzie po Polakach i ich obraża- p0lki w komentarzach propsują i zgadzają się powielając hejt i stereotypy
Kiedy ktoś jedzie po Polkach i je obraża- p0lki robią solidarność jajników a w dodatku mężczyźni je bronią!
Czaicie? Być białorycerzem i spermiarzem w 2022, gdzie większość rodaczek tobą gardzi
To jest prawdziwy przegryw
@NielegalneKretowisko: >W jakims momencie swiat uswiadomil sobie, a przynajmniej jego bogata czesc, ze najpiekniejsze dziewczyny dla bialych sa wlasnie u nas

Nie, po prostu blok wschodni i kompleksy wobec zachodu zrobiły swoje i one nie są najpiękniejsze, tylko najłatwiejsze przez pryzmat srania do własnego gniazda
wiem co mówię bo czytałem trochę zagranicznych forum incelskich
@Tywin_Lannister: Nie chce bronić tej p0lki bo mam nadzieje ze zdechnie w menczarniach ale Polacy maja 0 gry. Taki mokebe dowali sobie jakiegoś złotego chaina, jakaś koszuleczke z Palm Angelsa i jakis dobry but i się chłop prezentuje a taki Polak #!$%@? w jakimś croppie czy jakiejś starej bluzie albo #!$%@? sobie najbardziej wiesniacką koszulkę z ralpha laurena czy jakiegoś hilfigera jaka znalazł na zalando. Bo mu mama nagadała że liczy
Czy tylko ja zauważyłem ciekawą zależność Kiedy ktoś jedzie po Polakach i ich obraża- p0lki w komentarzach propsują i zgadzają się powielając hejt i stereotypy Kiedy ktoś jedzie po Polkach i je obraża- p0lki robią solidarność jajników a w dodatku mężczyźni je bronią Czaicie? Być białorycerzem i spermiarzem w 2022, gdzie większość rodaczek tobą gardzi To jest prawdziwy przegryw


@itsoverforme32445: to jest najbardziej martwiąca ścieżka do upadku, po której polscy „mężczyźni”