Wpis z mikrobloga

zaraz wyjdę z siebie

senior java developer pyta mnie się skąd ma wiedzieć w jakich profilach odpala się jego aplikacja
to jej pisze, że w logach będzie

pytam ją czy odpaliła sobie lokalnie bazę danych w kontenerze, bo bez tego aplikacja nie wystartuje jej lokalnie
"czy chodzi o swaggera?"

SENIOR. DEVELOPER.

#programista15k #java #zalesie #nieprogramowanie
  • 28
  • Odpowiedz
@whoru: uważaj, ja dostaem ostatnio opieprz ze jestem malo wyrozumialy dla wspolpracownikow bo sie juz #!$%@? jak kolesie ktorzy decyduja co ma jak wygladac nie maja podstawowej wiedzy i tylko udaja ze sie znaja
  • Odpowiedz
@whoru: Mam wrażenie, że bez względu na płeć poziom całej branży leci na pysk. U mnie 'regular' nie wie jak dodać zależność w gradle z jednego modułu w drugi, dodał w intelij i mu lokalnie działało.
  • Odpowiedz
@wpiot: dramatycznie leci, ludzie wykują się pytań na pamięć, gdzie wiele z nich przewija się przez te same rozmowy rekrutacyjne i potem tacy ludzie mają decydować o projekcie w pierwszej kolejności, to jest dramat
  • Odpowiedz
@whoru: no po grubosci leci widze xD
Odpisz, ze you can't, you need to wait for me finishing my task then you can start yours albo niech sobie pogoogla czy mozna sie podlaczyc do jednej bazy xD
  • Odpowiedz
@93michu93: nie lubię ghostować ludzi, sam bym nie chciał być ghostowany. Trzeba znać granice gdzie zaczynają się pytania, które świadczą, że po prostu jesteś juniorem, a nie seniorem z 4 letnim stażem
  • Odpowiedz