Wpis z mikrobloga

Tymczasem w #lipsk #niemcy

za bildem - https://m.bild.de/regional/leipzig/leipzig-news/leipzig-ukrainer-bei-demo-angefeindet-ihr-schweine-verpisst-euch-81583662.bildMobile.html

„WY ŚWINIE, SPIEPRZAJCIE!
Demonstracja wstydu! Ukraińcy mocno znieważeni w Lipsku”

„Ukraina doświadczyła w poniedziałek jednej z najbardziej brutalnych fal terroru od czasu rozpoczęcia wojny. Po raz kolejny były ofiary śmiertelne i ranni. A co się dzieje w Lipsku? Tam ukraińscy uchodźcy wojenni są przez niektórych nazywani nazistami i atakowani paskudnymi hasłami zaledwie kilka godzin po tym, jak Rosjanie ostrzelali rakietami ukraińskie miasta i ludność cywilną.”

#ukraina #wojna #rosja
EvineX - Tymczasem w #lipsk #niemcy 

za bildem - https://m.bild.de/regional/leipzig/...

źródło: comment_1665490656u969vfZb6DhoysKHJ6AhSL.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W Niemczech stabilnie ¯_(ツ)_/¯


@ekjrwhrkjew: Ciekawe co mogłoby powstać z połączenia niemieckiej technologii i kacapskiego barbarzyństwa gdyby te kraje podjęły ze sobą współprace.

  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew:Nie uogólniałbym. To byłe NRD, na zdjęciu pewnie obrońcy rodziny i tradycyjnych wartości czyli rozsądni konserwatyści z AfD.
W PL, mimo że dużo bardziej sprzyjamy Ukrainie, też tacy intelektualiści są.
  • Odpowiedz
Tam ukraińscy uchodźcy wojenni są przez niektórych nazywani nazistami i atakowani paskudnymi hasłami zaledwie kilka godzin po tym, jak Rosjanie ostrzelali rakietami ukraińskie miasta i ludność cywilną.


@EvineX: No czyli dokładnie to samo co robi Konfederosja u nas.
A to ci zaskoczenie, że szurskie partie finansowane przez Rosję wszędzie działają tak samo ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@thorgoth Po pierwsze mój komentarz to ma wydźwięk bardziej humorystyczny, i nie brałbym go na poważnie. Po drugie nie chcesz uogólniać a sam to robisz xD Na podstawie pochodzenia przypisałeś już tym ludziom dane cechy tylko dlatego, że są z byłego NRD niby dodałeś słowo "pewnie" ale to tylko tak profilaktycznie. W byłym NRD wychowała się Merkel chociażby, studiowała w Lipsku, znaczy się pewnie jest konserwatystą z AfD. Ukraina i Rosja
  • Odpowiedz
straszni ci niemcy, dobrze, że u nas żadne ruskie frakcje nie organizują antyukrainskich wieców ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@zdjeciegipsu: na których pojawia się mniej ludzi, niż jest na tym zdjęciu
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew: wiem że też uogólniam, ale "patrioci" z byłego NRD którzy protestują (teraz) przeciw Ukraińcom, czy (w wakacje) za otwarciem NS2 to jednak z reguły jest AfD i pokrewne środowiska rozsądnych konserwatystów.
I też nie jestem śmiertelnie poważny. Peace.
  • Odpowiedz
@thorgoth Mi chodziło tylko o to, że gdyby grupa narodowców zrobiła coś głupiego w Polsce to wtedy też napisałbym taki komentarz:

W Polsce stabilnie ¯_(ツ)_/¯


I wtedy wątpię żebyś jakoś specjalnie na to zareagował, natomiast nie wiem tego.
  • Odpowiedz
@zdjeciegipsu: Jest taka frakcja Konfederacja i jak dobrze pamiętam wszyscy cisną z nich bekę bo nikt na te spotkania (ostatnio) nie przeszedł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc trochę czuć różnicę. Bardziej ciekawi mnie jakie kroki zostaną podjęte i czy wobec organizatorów takiego marszu zostaną podjęte kroki prawne
  • Odpowiedz