Wpis z mikrobloga

Mircy w sobotę wyjeżdżam do #holandia do pracy. Ile realnie będę mógł odkładać euro tygodniowo przy płacy 12 euro brutto? 110e mieszkanie + 30e ubezpieczenie. Wiem że są jakieś zwroty podatków itp ale chętnie posłucham konkretów bo tak to tylko obiło mi się o uszy że jak mieszkam na stałe w Polsce to odprowadzam mniejsze podatki i do tego do 6 miesięcy po zakończeniu pracy jakiś kolejny zwrot ale tak jak mówiłem proszę o konkrety. Also jak ktoś pracował w Dayes w Duiven to posłucham opinii.
  • 108
@Konkretnyknur umowa podpisana więc i tak wcześniej jak po 2 tygodniach nie #!$%@? stamtąd, tym bardziej do Danii xD. Zresztą 1 raz za granicą będę pracować z ziomkiem który był już w Holce parę razy do pracy.
@luxkms78 no właśnie ja jak sobie to podliczam wszystko to nie wiem czy się uda po 150 euro odkładać tygodniowo i to przy wydawaniu kasy tylko na jedzenie (50 euro tygodniowo) i powoli zwatpiewam
@Konkretnyknur ja z Holandia nie wiąże żadnej przyszłości i domyślnie mam zamiar znaleźć sobie pracę w Polsce w branży z której dopiero co obronilem licencjat (Logistyka) a w następnym roku akademickim planuje pójść na magisterke ale no tak czy siak prace to będę musiał znaleźć w innym mieście bo Lublin to dziura
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Konkretnyknur: w Niemczech tu samo zauważam. Albo kradną jedzenie, albo żeby zaoszczędzić parę euro to by nawet karton zjadł. Nie rozumiem takich ludzi
ale na weekend czy w tygodniu browar lub wóda musi wlecieć. Wstyd się przyznawać czasem, że też się jest z PL. Patologia jak jakas w s sklepie się pojawia to od razu blond Karyna i dwójka bolców to już nie trzeba zgadywać kto to i skąd xd