Wpis z mikrobloga

@ROCCO1: stary, ona nie ma do czego wracać, to nie jest jej dom. Poza tym ma tak ogromną wiedzę, że jest ogromną wartością dodatnią dla naszego kraju.
tak, szczególnie moja znajoma ze studiów, która nienawidzi putina i od ktorej odwróciła się rodzina, bo nie słucha ich propagandy


@ahlo: No to azyl polityczny albo wypad ¯\_(ツ)_/¯
tak, szczególnie moja znajoma ze studiów, która nienawidzi putina i od ktorej odwróciła się rodzina, bo nie słucha ich propagandy...


@ahlo: trudno ¯\_(ツ)_/¯

Jeśli nie potrafią pokonać terrorysty, a potrafią tylko uciekać jak szczury, to nie zasługuje na jakiekolwiek współczucie.

Odesłałbym do Rosji każdego Rosjanina, nawet niemowlę.

Pomoc w pierwszej kolejności należy się Ukraińcom, później Białorusinom, następnie każdej innej nacji z bliskiego wschodu, gdzie trwają wojny.

Rosjanie nie zasługują na nic.
@ahlo: @DocentMarzanek: ja mam prawdopodobnie podobne zdanie, w sensie że to zwykli konformiści musieliby zaczać ginać na placu czerwonym, żeby móc im znowu uwierzyć w ich intencje. Żadnej zbiorowej odpowiedzialności, ale indywidualne rozpatrzenie wniosków azylantów (jeśli rusków zacznie się traktować jak Koreę, czy inny Irak). Ktoś tutaj nawiazuje, że tak samo powinno sie robić z Polakami w kontekście zachodu, ze te 30% w miarę normalnych ludzi powinno cierpieć za Kaczyńskiego.