Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Ciortas: Jaki testosteron? Jak to są robole i impotenci, żłopią wrzątek kawy, gardło od tego wrzątku wypalone, a przemęczenie fizyczne od codziennej harówy od rana do wieczora testosteron jest zbity do zera, pamiętaj że przemęczenie fizyczne, brak snu i niewłaściwa dieta zabijają testosteron, a Ci robole uwierz mi na pewno nie jedzą zbilansowanych posiłków, a są przemęczeni, a przez wczesne wstawanie do roboty niewyspani
Testo mają na normalnym, tylko IQ poniżej 70.


@dajlmilnusa: dobrze powiedziane, sam kojarzę paru takich gości z mojej okolicy, goście bez matury, jak widzieli cię na mieście z dziewczyną to później pytali bez zażenowania czy "było co," tak jakby szczerze oczekiwali odpowiedzi xD a jak spotkałeś taką grupkę na festynach czy innych uroczystościach gminnych i wsłuchałeś się z ciekawości w rozmowy albo podszedłeś do nich to jeszcze przed wypiciem alko leciały
@userrrr #!$%@?, jak miałem 20 lat i dymałem po 12h na budowie to i tak miałem siłę wieczorem buszować do później nocy, nie wspominając nawet o dziewczynach, bo na to zawsze była siła. Zgodzę się jeśli mówimy o Mietkach 40+ z czerwonym nosem i brzuchem zasłaniającym wszystko na pół metra w przód to może i racja.
@ananasowy: Możesz po prostu odpowiedzieć, czy coś było i jak było. Wydaje mi się, że pytania o seks nie są problemem, szczególnie jeśli ktoś go rzeczywiście regularnie uprawia. Natomiast wnioskując po młody w memie można założyć, że to nie jest rozmowa dwóch dobrych kolegów tylko jakiegoś przypadkowego Janusza, który wypytuje młodszą osobę na budowie o jej doświadczenia seksualne z weekendu, co jest mega creepy.
Wydaje mi się, że pytania o seks nie są problemem, szczególnie jeśli ktoś go rzeczywiście regularnie uprawia.


@AugustinTarrou: no właśnie mogą być problemem, wystarczy że sobie tego nie życzysz. Co też zresztą fajnie wyjaśniasz w dalszej części swojego komentarza. Osoby, które nie są partnerami seksualnymi bądź bardzo bliskimi przyjaciółmi stają się creepy i żenujące po takich pytaniach.