Wpis z mikrobloga

Taka refleksja mnie naszła. W dniu 27. urodzin, samotnie pijąc poranną kawę. Jeszcze rok temu miałem się za przegrywa. Znajomi mieli już rodzinę i domy. Mieszkają w Polsce A, zarabiają fajną kasę.

Ale dzisiaj chyba nie mogę narzekać.
Mam dach na głową, remontuję poddasze w domu rodzinnym. Skończyłem studia w 2019, mam pracę w zawodzie i aktualnie jestem na studiach podyplomowych. Ponad rok temu zacząłem spotykać się z dziewczyną. Od 3 tygodni jesteśmy zaręczeni, planujemy już ślub i wesele.
Wiadomo, czasami coś nie pójdzie po mojej myśli ale koniec końców nie ma tragedii.

Pijcie ze mną kompot Mirki i Mirabelki.

Pozdrawiam serdecznie!

#wygryw #urodziny #pokazmorde z przymrużeniem oka ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz MrTracerr - Taka refleksja mnie naszła. W dniu 27. urodzin, samotnie pijąc poranną ka...
źródło: comment_1665033423Sf3r5YZfK6rT4fqtwLvEHf.jpg
  • 94
@MrTracerr: Rodzice mają duży dom - sam korzystam z takiego rozwiązania od 7 lat. Ma to swoje plusy i minusy, ale z porad, które mogę dać od ręki to zadbaj o te osobne wejście - to będzie ważne udogodnienie. Powodzenia i dużo radości z budowania swojego miejsca!
@MrTracerr
Poddasze u rodzicow? Bedziesz mieszkal z RODZICAMI? W jednym DoMu?? Moze jeszcze powiesz ze sie dogadujecie i nie masz z tym kompleksow???
Studia skonczone w 2019 i jeszcze nie zarabiasz 76k miesiecznie?? Jak chlop po zawodowce zarabiasz??
Podyplomowka? Po co przeciez w polsce da gownostudia i kursow nie robisz???
Nazeczona i slub po roku??? Pewnie pierwsza jaka ci dala, urodzi murzyna a ty bedziesz betabankomatem i cuckoldem!!!

( ͡º ͜
@Kiedys_Mialem_Fejm:

Moja siostra miała jednego chłopaka od szkoły średniej. Później się rozeszła i po jakimś czasie spotkała na weselu swojego obecnego męża. Wzięli ślub po roku znajomości, dzisiaj pęka im 7 czy 8 lat małżeństwa, mają dwójkę dzieci i niedługo się wprowadzają do mieszkania za 1,5 mln w Warszawie


Czyli łączy ich tylko wspólne potomstwo.

Według was #!$%@? marudy ona też jest przegrywem?


Tak, bo ma dzieci, a one niszczą wszystko