Wpis z mikrobloga

Taka refleksja mnie naszła. W dniu 27. urodzin, samotnie pijąc poranną kawę. Jeszcze rok temu miałem się za przegrywa. Znajomi mieli już rodzinę i domy. Mieszkają w Polsce A, zarabiają fajną kasę.

Ale dzisiaj chyba nie mogę narzekać.
Mam dach na głową, remontuję poddasze w domu rodzinnym. Skończyłem studia w 2019, mam pracę w zawodzie i aktualnie jestem na studiach podyplomowych. Ponad rok temu zacząłem spotykać się z dziewczyną. Od 3 tygodni jesteśmy zaręczeni, planujemy już ślub i wesele.
Wiadomo, czasami coś nie pójdzie po mojej myśli ale koniec końców nie ma tragedii.

Pijcie ze mną kompot Mirki i Mirabelki.

Pozdrawiam serdecznie!

#wygryw #urodziny #pokazmorde z przymrużeniem oka ( ͡º ͜ʖ͡º)
MrTracerr - Taka refleksja mnie naszła. W dniu 27. urodzin, samotnie pijąc poranną ka...

źródło: comment_1665033423Sf3r5YZfK6rT4fqtwLvEHf.jpg

Pobierz
  • 94
Moja siostra miała jednego chłopaka od szkoły średniej. Później się rozeszła i po jakimś czasie spotkała na weselu swojego obecnego męża. Wzięli ślub po roku znajomości, dzisiaj pęka im 7 czy 8 lat małżeństwa, mają dwójkę dzieci i niedługo się wprowadzają do mieszkania za 1,5 mln w Warszawie

Według was #!$%@? marudy ona też jest przegrywem?
Pijcie ze mną kompot Mirki i Mirabelki.


@MrTracerr: Fajnie jest wiedzieć, że są wśród nas szczęśliwi ludzie. Brawo! Przyjemnie się czyta takie historie (ʘʘ)
@MrTracerr: osobiście uważam, że popełniasz ogromny błąd żeniąc się tak szybko, przecież wy nadal jesteście w sobie zauroczeni i mało się znacie. Teraz będziesz zaprzeczał i mówił, że znacie się dobrze i doskonale dogadujecie. Również nie wróżę znakomitej relacji małżeńskiej, gdy ma się rodziców pod sobą. Ale tak czy siak, życzę powodzenia, to Twoje życie. Mam nadzieję, że nie będziesz musiał za parę lat wspominać moich słów.
. Ponad rok temu zacząłem spotykać się z dziewczyną. Od 3 tygodni jesteśmy zaręczeni, planujemy już ślub i wesele.


@MrTracerr: szybko poszło widzę, ale cieszę się że Ci się udało w życiu!
@MrTracerr: Fajnie fajnie, to powinna być norma. W życiu nie idzie, ale jadę dalej, w końcu coś się musi udać. Za małym sukcesem idzie większy i tak trzeba trzymać do momentu osiągnięcia choć namiastki szczęścia. Potem tylko nie zapominać o najważniejszych sprawach i nie być egoistą i cyk - dobre życie. Dbaj o siebie i o najbliższych!
@Stashqo: Rodzice mają duży dom - sam korzystam z takiego rozwiązania od 7 lat. Ma to swoje plusy i minusy, ale z porad, które mogę dać od ręki to zadbaj o te osobne wejście - to będzie ważne udogodnienie. Powodzenia i dużo radości z budowania swojego miejsca!