Wpis z mikrobloga

Taka refleksja mnie naszła. W dniu 27. urodzin, samotnie pijąc poranną kawę. Jeszcze rok temu miałem się za przegrywa. Znajomi mieli już rodzinę i domy. Mieszkają w Polsce A, zarabiają fajną kasę.

Ale dzisiaj chyba nie mogę narzekać.
Mam dach na głową, remontuję poddasze w domu rodzinnym. Skończyłem studia w 2019, mam pracę w zawodzie i aktualnie jestem na studiach podyplomowych. Ponad rok temu zacząłem spotykać się z dziewczyną. Od 3 tygodni jesteśmy zaręczeni, planujemy już ślub i wesele.
Wiadomo, czasami coś nie pójdzie po mojej myśli ale koniec końców nie ma tragedii.

Pijcie ze mną kompot Mirki i Mirabelki.

Pozdrawiam serdecznie!

#wygryw #urodziny #pokazmorde z przymrużeniem oka ( ͡º ͜ʖ͡º)
MrTracerr - Taka refleksja mnie naszła. W dniu 27. urodzin, samotnie pijąc poranną ka...

źródło: comment_1665033423Sf3r5YZfK6rT4fqtwLvEHf.jpg

Pobierz
  • 94
@MrTracerr: Miałeś się za przegrywa bo znajomi mięli „rodzinę i domy”? Kurde weź… to żaden wyznacznik sukcesu tak w sumie… W ogóle nie kumam tego ciśnienia w Polsce na to że trzeba mieć rodzinę i dom. XD To jest jakieś dziwne myślenie i pchanie się w ciasne schematy. Bądźmy wolni - brak „rodziny i domu” nie równa się byciu przegrywem.

Oczywiście gratuluję sukcesu (który każdy powinien definiować samemu) i życzę Ci
@Stashqo: Już samo to co mówisz potwierdza moje słowa. Jeśli trzeba stawiać jakiekolwiek granice - już znaczy że jest coś nie tak, a zawsze trzeba jak się ma rodziców blisko - to są różnice pokoleń. Chyba że ktoś żyje jak rodzice po staremu i znajdzie kobietę która też żyje po staremu to kto wie - może to zadziała, ale wtedy obie rodziny powinny zamieszkać razem bo w końcu do których się
@MrTracerr: Tymi panami wyżej się nie przejmuj, to zwykle trole (wystarczy przejrzeć profile, śruba to nie raz bana załapał), musza wejść w każdy szczęśliwy post i zasrać go swoim przegrywem i pillem.

Ogólnie to gratki bardzo. Szczęśliwości i szerokości. A życie już takie jest, że nie zawsze idzie po naszej myśli - najważniejsze jest to, co się z tym dalej robi :) A jak człowiek jest szczęśliwy, to jest jednocześnie silny.
@Loloman: Ty chyba z pokolenia tych ludzi co muszą mieć swoją oddzielną działkę taką niezależną :D i małego parterowego klocka na niej postawionego . No i oczywiscie #!$%@? sie kredytem na 30 lat :P . Polecam ten punkt widzenia ze jednak taniej i korzystniej na ten moment jest remontowac poddasze niz zaczynać budowe swojego domu lub kupowac mieszkanie oczywiscie oba na kredyt. :)
@Loloman: Co ty chłopie #!$%@?? Miliony ludzi żyją w ten sposób w tym kraju i nie tylko, że młodsze pokolenie buduje się, mieszka tuż obok lub w tym samym domu co starsze albo co najwyżej 20 min drogi od niego i tak to funkcjonuje w sposób udany i jakoś ci ludzie dożywają wspólnej starości razem szczęśliwie i w sposób udany. Nie chodzi to, że sam jestem takiego trybu życia jakimś miłośnikiem,