Wpis z mikrobloga

Taka refleksja mnie naszła. W dniu 27. urodzin, samotnie pijąc poranną kawę. Jeszcze rok temu miałem się za przegrywa. Znajomi mieli już rodzinę i domy. Mieszkają w Polsce A, zarabiają fajną kasę.

Ale dzisiaj chyba nie mogę narzekać.
Mam dach na głową, remontuję poddasze w domu rodzinnym. Skończyłem studia w 2019, mam pracę w zawodzie i aktualnie jestem na studiach podyplomowych. Ponad rok temu zacząłem spotykać się z dziewczyną. Od 3 tygodni jesteśmy zaręczeni, planujemy już ślub i wesele.
Wiadomo, czasami coś nie pójdzie po mojej myśli ale koniec końców nie ma tragedii.

Pijcie ze mną kompot Mirki i Mirabelki.

Pozdrawiam serdecznie!

#wygryw #urodziny #pokazmorde z przymrużeniem oka ( ͡º ͜ʖ͡º)
MrTracerr - Taka refleksja mnie naszła. W dniu 27. urodzin, samotnie pijąc poranną ka...

źródło: comment_1665033423Sf3r5YZfK6rT4fqtwLvEHf.jpg

Pobierz
  • 94
@MrTracerr: przy obecnych cenach nieruchomości to normalne, że kogoś może przerażać kupno, zwłaszcza jak ma wygodną opcję u rodziców, ale naprawdę, naprawdę zadbaj o to, żeby twoja różowa i twoja mama nie wchodziły sobie w drogę.
No i, o ile to nie bait, to serio zamierzasz się żenić z dziewczyną, z którą nawet nie zamieszkałeś wcześniej "na próbę"?
Wahadło normików w tym wpisie.

1. Kobieta, związek, dzieci? To nie sens życia, kobieta i dziecko nie da ci szczęścia, musisz znaleźć szczęście w sobie, mówie ci.
2. PATRZCIE JAKI WYGRYW, JAKI SZCZĘŚLIWY, PRAWDZIWE NAJWIĘKSZE SZCZĘSCIE ZWIĄZEK FACETA Z RÓŻOWĄ I PLANOWANE DZIECKO, TOTALNY SZCZĘŚLIWY #wygryw

Change my mind
@MrTracerr: powodzonka, choć nie jest zdrowym porównywać się że znajomymi, zwłaszcza na podstawie jakichś 2 popularnych czynników.

zaręczyny po roku to dość szybko, nie pędzcie z tym ślubu planowaniem. pomieszkajcie trochę, może podróże itp

powodzenia:)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrTracerr: nie wiem jak możesz twierdzić, że poznałeś dobrze dziewczynę, nie mieszkając z nią. No ale może masz szczęście i dobrze trafiłeś. Powodzenia!