Wpis z mikrobloga

Taka refleksja mnie naszła. W dniu 27. urodzin, samotnie pijąc poranną kawę. Jeszcze rok temu miałem się za przegrywa. Znajomi mieli już rodzinę i domy. Mieszkają w Polsce A, zarabiają fajną kasę.

Ale dzisiaj chyba nie mogę narzekać.
Mam dach na głową, remontuję poddasze w domu rodzinnym. Skończyłem studia w 2019, mam pracę w zawodzie i aktualnie jestem na studiach podyplomowych. Ponad rok temu zacząłem spotykać się z dziewczyną. Od 3 tygodni jesteśmy zaręczeni, planujemy już ślub i wesele.
Wiadomo, czasami coś nie pójdzie po mojej myśli ale koniec końców nie ma tragedii.

Pijcie ze mną kompot Mirki i Mirabelki.

Pozdrawiam serdecznie!

#wygryw #urodziny #pokazmorde z przymrużeniem oka ( ͡º ͜ʖ͡º)
MrTracerr - Taka refleksja mnie naszła. W dniu 27. urodzin, samotnie pijąc poranną ka...

źródło: comment_1665033423Sf3r5YZfK6rT4fqtwLvEHf.jpg

Pobierz
  • 94
@tyrystor_TO220: Najważniejsze to próbować i nie bać się friendzonów jeżeli nie masz zbyt dużego kontaktu z kobietami ogółem.

Wbrew powszechnej opinii friendzony nie są złe o ile zachowujesz się godnie i macie równe relacje, a nie że ona dalej na piedestale. Jak ogarniesz się dobrze w takiej relacji to poznasz sposób myślenia kobiet i w przyszłości trochę lepiej rozegrasz karty.
@Loloman: Oho, przyszedł kapitan maruda. Nie jest to sytuacja wymarzona, ale jeśli będą mieć osobne wejścia to może nawet to funkcjonować. Nieruchomości kosztują, kredyty też a nie każdy jest 16latkiem z wykopu podającym się za programistę 25k ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc niech OP działa na tyle na ile go stać. Jeśli potem dziedziczy ten dom to tym bardziej, jest gdzie mieszkać, rodzice nie zostają z wielkim
@Stashqo: To po prostu nie działa. Z rodzicami trzeba żyć dobrze i na tyle daleko by odwiedziny były "wyprawą". Czyli odległość na tyle daleka że najlepiej trzeba wsiąść w auto a przynajmniej że nie da się w klapkach dotrzeć :).
A szkoda pieniędzy na remont poddasza. Ile ja już znam i słyszałem osób które zmarnowały tak albo życie (rozstania,kłótnie i dziwna egzystencja), albo kupę pieniędzy - remont domu obok rodziców i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@MrTracerr:

Ponad rok temu zacząłem spotykać się z dziewczyną. Od 3 tygodni jesteśmy zaręczeni, planujemy już ślub i wesele.


I ty coś mówisz o wyjściu z przegrywu, beciaku? xD pierwsza rozłożyła przed nim nogi, a ten po roku chce się żenić xD dobrze, zaraz te swoje poddasze będziesz musiał sprzedawać żeby koszty rozwodu pokryć gdy na horyzoncie pojawi się alfa
@Loloman: Nie przesadzajmy, że wyprowadzenie się z domu rodzinnego, to nagle obowiązek. Zgodzę się z tym, że to ogólnie wpływa pozytywnie na stosunki z rodzicami itd. Ale szczególnie teraz, kiedy ceny nieruchomości są takie chore w stosunku do zarobków, może się okazać, że np. wysoki kredyt na głowie spowoduje więcej kłopotów psychicznych niż jakaś sprzeczka z rodzicami od czasu do czasu.