Wpis z mikrobloga

Wiem że na wykopie jest trochę lewakow i feministek. Więc poproszę i jakieś logiczne uzasadnienie, dlaczego #!$%@? się jest ok, a np panie z parasolami na F1 to już zło wcielone i poniżanie kobiet? Tylko nie #!$%@? mi o tym, że te kobiety są do tego zmuszone sytuacja ekonomiczna. W Afryce I Azji miliony dzieci pracuje, bo też ich sytuacja do tego zmusza, ale lewica walczy z pracą dzieci. Poza tym skąd założenie, że kobiety w F1 też nie są zmuszone finansowo tak zarabiać a zawsze to dla nich fajniej niż się #!$%@?.
#bekazlewactwa #feminizm
text - Wiem że na wykopie jest trochę lewakow i feministek. Więc poproszę i jakieś lo...

źródło: IMG_0304

Pobierz
  • 32
nieprzywilejowany mezczyzna jak ma zarabiac na skroty?


@plusbear: nie ma nieuprzywilejowanych mężczyzn, procedura inicjacji feministki to zakrycie oczu i zrobienie gigantycznego kroku nad statystycznymi faktami o pozycji mężczyzn w społeczeństwie. W ich modelu rzeczywistości mężczyźni automatycznie są w klubie właścicieli kuli ziemskiej, których takie problemy ledwie dotyczą. To, że mężczyźni stanowią ogromną większość bezdomnych czy zatrudnionych przy pracach szczególnie niebezpiecznych etc. nie jest dopuszczane do świadomości.
@text: kek, uprzywilejowane kobiety potrafią złożyć cv na kase do biedronki, nieuprzywilejowane umieją #!$%@?ć pęto za siano xDDDD
to tak jakby powiedzieć że nieuprzywilejowany seba biega z mefedronem, a uprzywilejowany robi na magazynie.

zawsze mnie niszczą te fikołki w celu usprawiedliwienia i normalizacji robienia łatwej kasy małym wysiłkiem w sposób który jest potępiany społecznie.
@text ktokolwiek promuje #!$%@? się nie może nazwać się lewicowcem. #!$%@? się jest skrajnie liberalne i nie ma nic wspólnego z poglądami lewicowymi a liberał nie może być lewicowcem. Poglądy lewicowe to poglądy, które stawiają człowieka na pierwszym miejscu i nie pozwalają na jego uprzedmiotowienie, #!$%@? się jest uprzedmiotowieniem, stąd ci ludzie to nie tylko #!$%@? ale i idioci.
Wiem że na wykopie jest trochę lewakow i feministek. Więc poproszę i jakieś logiczne uzasadnienie, dlaczego #!$%@? się jest ok, a np panie z parasolami na F1 to już zło wcielone


Znam to środowisko i nie ma osób tak myślących. Są dwa obozy, pro sex work i anty. Tak duży (i #!$%@?) projekt jak Krytyka Polityczna tworzy dużo osób, więc nie zdziwię się, jeśli są w nim osoby po obu stronach barykady,