Wpis z mikrobloga

To jest takie prawdziwe, że kisnę z tego codziennie xD

Kwiiii ja tu całe życie pracował, zara po wojsku jak wyszłem w 92roku to tak od ty pory żem w jednym zakladzie tylko. A tero go zamkli i gdzie jo mam pójść teroz pani redaktur.

#heheszki #bekazpodludzi #humorobrazkowy #zawszesmieszy
kezioezio - To jest takie prawdziwe, że kisnę z tego codziennie xD

Kwiiii ja tu całe...

źródło: comment_1664957681hxfGZHnzi8AKHNLwNSXMkC.jpg

Pobierz
  • 81
@eugeniusz_geniusz: To, to już w ogóle rocket science xD Ale np mój chrzestny to jest właśnie taki 50 letni Januszek, co to sie zna na geopolityce, sporcie, fizyce atomowej - człowiek renesansu, ale ciotka musi mu uprać i zrobić żreć, bo by głodny chodzić xD Tak samo z zarejestrowaniem sie u lekarza, pomimo, że nie przez telefon, tylko normalnie w przychodni xD
@kezioezio: To chyba nawet nie kwestia „licznika” wieku, ale kiedyś dużo popularniejszy był następujący model: do 20 roku życia z mamą -wszystko uprane i ugotowane w domu, potem rok albo dwa w LWP w zależności od rocznika (albo nawet nie jak akurat mieli znajomosci i ubitego świniaka, żeby synka wykupić od wojska) i 22 lata ślub z pierwszą dziewczyną w życiu, która przejmowała rolę matki-służącej. I tym sposobem chłop lat 60
@kezioezio To nawet śmieszne nie jest. W czasach gdzie młodzi nawet 2 lat nie przepracują w jednej firmie, gdzie wdarły się europejskie standardy (targety, standaryzacja produkcji, nijakość i liniowość) starsze osoby po prostu się gubią. Totalny przewrót na rynku pracy i twarde lądowanie Edit: mój ojciec jest elektromechanikiem w firmie Philips i pracuje tam od 25 lat. Wielu współpracowników wyleciało na bruk. Szkoda ludzi

A to tylko zakład produkujący żarówki i komponenty
@eugeniusz_geniusz:


@kezioezio: a ilu dorosłych facetów nie potrafi sobie kupic - uwaga! - spodni. Nie wiem, jaki rozmiar. A to żonę zapytam. A to jutro powiem.

Widziałem to kiedys na zywo w jednej firmie, gdzie zaloga miala dostac odzież robocza. Prawie połowa facetow dzwonila do zony lub pytala, czy moze jutro doniesc informację o rozmiarze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)