Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@podomka: mój gardzi mokrym (głównie zlizuje ten sos), im gorszy syf tym chętniej je.
99% u niego to sucha karma. Dużo pije. Jest smukły, zwinny i zawzięty.
  • Odpowiedz
@podomka: Aktualna waga koło 4 kg. Na ten moment puszka 400g na 2 dni wystarcza, czasem dłużej, czasem krócej. Nie raz w misce jest przez pół dnia, żeby następnego dnia zjadał wszystko praktycznie na raz XD
  • Odpowiedz
@podomka: moja 3,5 kg, zjada niecałe 100 g mokrej, zdarza się że jeszcze na drugi dzień rano zbieram resztki których nie zjadła. Dodatkowo podchrupuje sobie trochę suchej, ale bardzo mało. Raz na tydzień dosypuję suchej.
  • Odpowiedz
@podomka: Mój gamoń jak suchej mu nie dawałem to jadł przez dzien 400-500 g mokrej. Teraz znowu mu daje suchej, bo mi już wybrzydza sama mokra, to je gdzies polowe mokrej. Waga aktualnie 6,8.
  • Odpowiedz
  • 1
@Lujdziarski: To moj robi podobnie. Było nasypane więcej suchej to nie płakał, a teraz daje trochę suchej na wieczór, to już je jakieś okruchy xd a mokrej je okooo 350 g
  • Odpowiedz
@podomka: no chrupnie sobie trochę suchej, ale mało, mówię, raz na tydzień dosypuję do miseczki. Mało je, a wagę ma normalną i zdrowa jest, miała nawet niedawno robione badania krwi i biochemię, bardzo dobre wyniki wyszły, wszystko w normie.
  • Odpowiedz