Wpis z mikrobloga

Brzydki facet jeśli jest inteligentny/ zabawny/inteligentny/ewentualnie w miare dobrym statusie bez problemu znajdzie fajną dziewczynę.

Brzydka dziewczyna ( o brzydkiej twarzy) może być pracowita, porządna i #!$%@? wie co, nie będę wymieniać, bo nie ma sensu - nikt jej nie chce, bo liczy się twarz. Zresztą jak ma pokazać te cechy jak jest oceniana po okładce i nikt nie jest ciekawy jej osobowości? Jak jeszcze jest cichą introwertyczka to kaplica.

Jakoś dopiero od niedawna zrozumiałam jak cyniczną grą jest życie.
Takie są moje przemyślania niezbyt urodziwej 31- latki.

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 143
@moll: Wiem, ja z twarzy jestem bardzo smutna. Taki fas, twarz pozbawiona kobiecego wdzięku. Dlatego pisze o fatalnej twarzy.


Taaak, użalasz się nad sobą ale jakbyśmy się mieli spotkać i byś mi się spodobała to nie wiem czy byś 3 minuty wytrzymała na spotkaniu ze mną i od razu chciałabyś wiać bo nie jestem 8+/10. Wymagania z kosmosu - to jest Wasz problem. A nie samotność.
@Ana77: to ćwicz przed lustrem uśmiech. Nie musisz się nie wiadomo jak szczerzyć. Wystarczy unieść kąciki ust i to wygląda o niebo lepiej
@Ana77

@silesianist: Nie narzekają. Chodza do pracy i zajmują się swoim zyciem. Nie ogłaszam się w necie, to nie dla mnie. Zbyt siłowo.


Tinder, Sympatia to zbyt siłowo? No to fakt w obecnych czasach możesz mieć problem ze znalezieniem faceta bo tak debil spod żabki jak i porządny facet właśnie w internecie będą szukać.
Ten ostatni na żywo pewnie nie zagada, bo skoro "nie ma cię w internecie" to uzna, że
@Ana77: Nie neguję wymagań - życie to nie kosz na śmieci, by w nim wybierać i cieszyć się odpadami.

Ale wymagania powinny być spójne i dostosowane do realiów - albo po prostu nie narzekać na samotność.

Co do sieroty - faceta to nie interesuje, że jesteś sierotą, skąd pochodzisz, ile zarabiasz.
Jego interesuje jak się czujesz, czy wszystko jest w porządku, itd.
Do tego pokłady cierpliwości i wyrozumiałości są wręcz ogromne
@serniczek_z_rodzynkami: Pierwsze słyszę żeby dojrzały facet chciał zajmować się jakąś sierotą. Osobiście nigdy się z tym nie spotkałam.


Wymagania można mieć jeśli jest jakiekolwiek zainteresowanie, jesli go nie ma to trzeba zgłosic się do psychiatry.

Faceci mają wrodzony instynkt opiekuńczy i obronny wobec kobiet. Tak jest na ogół i jest to naturalny stan bazowy naszej psychiki o ile jej nie przeprogramujemy (co w dzisiejszych czasach jest konieczne). Możesz nie zauważać bo
@moll hmmm mogło mi zejść jeśli chodzi o klikanie odpowiedzi albo i nie, nie wiem. Czasem mi schodzi ale odpowiedziałem na pytanie zgodnie z własnymi przemyśleniami odnośnie tego do czego chciałem się odnieść.
@Ana77 To Ciebie chyba z domu nie wypuszczali z tej patoli bo ja takich facetów widuje dzień w dzień. Nawet gościa nie znam często, a już po nim widać, że potencjakny pantofel i jak nie ma (bo jak ma to już dawno tak zapewne jest) dziewczyny to dowolna by na niego wskoczyła i zrobiła z nim co chciała. Potem byłby na każdą jej zachciankę. Może masz tunel vision na patusów po wzorcach
@Ana77 jeśli całą młodość byłaś przeciętnie ładniutka to nie możliwym jest, że żaden facet się nie zainteresował. Może nie dawałaś żadnych sygnałów? Czasem wystarczy się do gościa uśmiechnąć, jak się wysilisz i zagadasz to też byłoby fajnie (to gest na który nie stać żadnej polki, chyba, że do chada to). Faceci też sami zagadują, nie próbujesz ciągnąć dalej to też minus. A coś co na nas ultra działa - komplementy. Bardzo proste,
@Ksut_Melodi: Czy te rozumiesz, że ja pewne rzeczy przeżyłam w domu i nie nie faceta nawet trochę agresywnego? Jak mam ci to jaśniej wyjaśnić? Poza tym to o czym piszesz tyczy się bardziej młodych, naiwnych dziewczyn, a nie takich starych dup jak ja.
Ty nie rozumiesz, że w moim wieku i twarzą jak zaczepie faceta to on jest bardziej zażenowany niż ucieszony? Czy ty myślisz, że faceci są wniebowzięci jak zaczepia