Wpis z mikrobloga

Brzydki facet jeśli jest inteligentny/ zabawny/inteligentny/ewentualnie w miare dobrym statusie bez problemu znajdzie fajną dziewczynę.

Brzydka dziewczyna ( o brzydkiej twarzy) może być pracowita, porządna i #!$%@? wie co, nie będę wymieniać, bo nie ma sensu - nikt jej nie chce, bo liczy się twarz. Zresztą jak ma pokazać te cechy jak jest oceniana po okładce i nikt nie jest ciekawy jej osobowości? Jak jeszcze jest cichą introwertyczka to kaplica.

Jakoś dopiero od niedawna zrozumiałam jak cyniczną grą jest życie.
Takie są moje przemyślania niezbyt urodziwej 31- latki.

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 143
@ShineLow ja jestem 4lub5/10 i startuję do 5/10 (niżej nie schodzę bo to grzech), przy czym jeśli za kilka lat poprawię trochę wygląd to będę 6lub7/10 więc też mogę, a przynajmniej będę mógł do takich startować. Dodatkowo myślę, że mimo wszystko (mimo bycia przegrywem) mam okej osobowość i charakter. Prywatnie jestem dowcipny (ale nie tak, że kogoś urażam), pomagam każdemu kto poprosi, jestem niepalący i praktycznie nie piję alko więc i od
Tyle, że kolej rzeczy jest taka, że od tej atencji od nich skoczy Ci samoocena i pomyślisz sobie, że skoro tyle tych brzydali, czy przeciętniaków pisze i wrecz błaga o choć odrobinę zainteresowania, to przecież któryś z tych przystojniaków też powinien się skusić. Następnie dolne ligi są olewane, a po kilku porażkach z Chadami następuje zderzenie ze ścianą i płacz, że wszyscy faceci to świnie ( ͡° ͜ʖ ͡°
@choochoomotherfucker no odpowiedników stukniętych spermiarzy bym nie chciał ale akurat to, żeby śluzowały do Ciebie kobiety to jest marzenie każdego faceta xDDD
Ja myślę, że do niej spermiło wiele przeciętniaków którzy mogliby się nadać ale ich zlewała. Ja w jej sytuacji miałbym normalnie superową sytuację bo podchodziłbym do takich dziewczyn odpowiedniczek jak do człowieka, a nie jak ona w jej przypadku do tych facetów - jak do podludzi, podfacetów. Przecież u Was
@choochoomotherfucker aaa i jak jakiś facet nie ma powodzenia u kobiet, nie szedł mu podryw żadnej to nie znaczy, że bankowo jest desperatem albo że jest bezwartościowy. Zwykle taki gość nawet nie miał okazji się jakoś szczególnie zaprezentować bo leciało odtrącenie już za sam wygląd albo status społeczny tak tbh. Albo z samego powodu, że ona słabo go zna, a on napisał z dupy bo się gdzieś tam spotkali. Alvo jeszcze głupsze
no odpowiedników stukniętych spermiarzy bym nie chciał


@Ksut_Melodi: A wcześniej napisałeś: "Ja bym marzył o tym aby się do mnie śliniła jakakolwiek, a co dopiero takie hordy rozgrzanych w jej przypadku samców, a w moim samic. W ogóle by mi nie przeszkadzało to, że ślimaczą mi tylko po to by mnie przelecieć".

Ja myślę


A może źle myślisz? Naprawdę istnieją kobiety, do których nikt nie startuje. Zresztą piszesz o spermieniu, nie
@choochoomotherfucker dobrze napisałem. Dlaczego chciałby by jakakolwiek? Ponieważ uważam, że baby lecą ogólnie na tym samym BIOSie jak pisał już tu jakiś wykopek. To znaczy, że jeśli na tyle podobam się jakiejś zagłupawionej ślusarze to zapewne podobam się też jakiejś fajnej dziewczynie, która ma podobną atrakcyjność ale przy okazji ma więcej rozumu by ogarniać jak się zachowywać akceptowalnie, wstydu który ją hamuje przed takim zachowaniem itp. Tak czy tak to dodaje do
Brzydka dziewczyna ( o brzydkiej twarzy) może być pracowita, porządna i #!$%@? wie co, nie będę wymieniać, bo nie ma sensu - nikt jej nie chce, bo liczy się twarz.


@Ana77: Figura. Jeśli powyższa ma dobrą figurę czyli jest szczupła + siłka/crossfit to sytuacja nie jest tragiczna. Faktycznie facetom ciężko jest przeskoczyć brzydką twarz, ale jeśli wszystko pozostałew niej jest spoko to taki jest w stanie trochę zejść z wymagań co
Spermiarz od razu odkrywa karty i pokazuje brak powodzenia co Was odrzuca bo chcecie takich których też chcą inne (ale do tego się nie przyznacie).


@Ksut_Melodi: co ty ćpiesz? xD twierdzisz, że kobiety nie przyznają się, że chcą atrakcyjnych mężczyzn zamiast przegrywów błagających o odrobinę uwagi?
@Ana77: co ty #!$%@? za farmazony, kobiety mają najłatwiejszy poziom trudności w życiu. Nawet pasztety mają więcej orbiterow niż taki normalny Mirek 7/10. Może gdybym nie widział, jak kuzynka mojej byłej dziewczyny, która ma 150cm, waży chyba że 140kg, ma 3 podbródki i wygląda jak kula do kręgli, do tego mózg zatrzymał się na poziomie 13 latki, jakie ma branie na fotce czy Badoo, bo moja była miała dostęp do jej
@rybsonk przyznają się do tego ale nie przyznają się do tego, że chcą takich których chcą inne kobiety. To działa tak, że ona takiego chce jakiego opisałem ale w jej wyobrażeniu to, że chcą go też inne kobiety w ogóle nie ejst jego cechą. A tak naprawdę sam ten fakt działa na ich psychikę i podnosi atrakcyjnosc faceta. Dlatego jak znajdziesz rozowa to nagle stajesz sie nie wiadomo skad i jak -
Nawet pasztety mają więcej orbiterow niż taki normalny Mirek 7/10. Może gdybym nie widział, jak kuzynka mojej byłej dziewczyny, która ma 150cm, waży chyba że 140kg, ma 3 podbródki i wygląda jak kula do kręgli, do tego mózg zatrzymał się na poziomie 13 latki, jakie ma branie na fotce czy Badoo, bo moja była miała dostęp do jej konta, bo ona nie potrafiła sobie założyć. Milion dziennie wiadomości od facetów.


@Aldehyd_Glutarowy:
Nie, natomiast ona dostawała wiadomosci też od normalnych, ale zdesperowanych facetów. Wyobrażasz sobie sytuację, gdzie chłop 2/10 jest oblegany przez nieśmiałe, 5/10 lub 6/10 zdesperowane kobiety? Bo ja nie. To pokazuje tylko jaka jest dysproporcja. Oczywiście 80% tych wiadomości było od spermiarzy, ale na pewno wśród nich znajdzie się jakiś normalny, ale zdesperowany. Ona w przeciwieństwie do takiego chłopa 2/10 ma w czym przybierać, nawet na przelotny seks