Wpis z mikrobloga

Brzydki facet jeśli jest inteligentny/ zabawny/inteligentny/ewentualnie w miare dobrym statusie bez problemu znajdzie fajną dziewczynę.

Brzydka dziewczyna ( o brzydkiej twarzy) może być pracowita, porządna i #!$%@? wie co, nie będę wymieniać, bo nie ma sensu - nikt jej nie chce, bo liczy się twarz. Zresztą jak ma pokazać te cechy jak jest oceniana po okładce i nikt nie jest ciekawy jej osobowości? Jak jeszcze jest cichą introwertyczka to kaplica.

Jakoś dopiero od niedawna zrozumiałam jak cyniczną grą jest życie.
Takie są moje przemyślania niezbyt urodziwej 31- latki.

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 143
@Ana77: Bzdury. Z tą brzydotą mężczyzn to mit przenoszony z jakichś sławnych brzydkich aktorów, którzy mają kupę kasy.

No i nawet jakby to co, kochani są za kasę, jak ją stracą to dostają kopa w dupę.

Szybko się obudziłaś, że wygląd ma znaczenie, ale u obu płci. Ja wiem, że każda płeć tutaj chce robić z siebie większą ofiarę, ale to pewna próżność. Walka o to kto ma gorzej i kto
cyniczną grą jest życie.


Lepiej o wojnach pomyśl. To dopiero cynizm.

Zresztą jak ma pokazać te cechy jak jest oceniana po okładce i nikt nie jest ciekawy jej osobowości?


Jak mężczyzna, tak samo.

Jak jeszcze jest cichą introwertyczka to kaplica.


W większości tzn. nudną lub zakompleksioną, albo chorą psychicznie dodaj. Ale ona o sobie myśli, że jest zabawna, inteligentna i ma wszystkie cechy co ten brzydki ale chciany mężczyzna. Ta, jasne.
@Ana77 Bzdura. Na 100 kobiet w wieku produkcyjnym przypada 107 facetów, odlicz jeszcze masę kobiet po menopauzie które sobie "odpuściły" a których rówieśnicy dalej są "na rynku" i szukają młodszych (nie koniecznie dużo młodszych ale tu idzie domino) to okaże się, że liczba wolnych facetów w stosunku do liczby kobiet jest porażająca. To z kolei powoduje, że nawet brzydkie dziewczyny - o ile tylko zaczną aktywnie szukać nie będą miały problemu ze