Wpis z mikrobloga

Brzydki facet jeśli jest inteligentny/ zabawny/inteligentny/ewentualnie w miare dobrym statusie bez problemu znajdzie fajną dziewczynę.

Brzydka dziewczyna ( o brzydkiej twarzy) może być pracowita, porządna i #!$%@? wie co, nie będę wymieniać, bo nie ma sensu - nikt jej nie chce, bo liczy się twarz. Zresztą jak ma pokazać te cechy jak jest oceniana po okładce i nikt nie jest ciekawy jej osobowości? Jak jeszcze jest cichą introwertyczka to kaplica.

Jakoś dopiero od niedawna zrozumiałam jak cyniczną grą jest życie.
Takie są moje przemyślania niezbyt urodziwej 31- latki.

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 143
@Ana77 Jest mnóstwo facetów których też nikt nie chce i dadzą się pokroić za choćby potrzymanie za rękę przez osobę z waginą i nie zwracają uwagi, że nie jest modelką.
Tyle, że Wasz problem jest taki, że zawsze celujecie parę lig wyżej, a facetów z tej samej traktujecie jak podludzi niewartych splunięcia. A potem płacz, że mój wymarzony książę mnie nie chce ¯_(ツ)_/¯
Brzydki facet jeśli jest inteligentny/ zabawny/inteligentny/ewentualnie w miare dobrym statusie bez problemu znajdzie fajną dziewczynę


@Ana77: Tak, pod warunkiem że szuka w realu i ma znajomych przez których będzie miał do nich dostęp. W innej sytuacji nie znajdzie.
@Ana77 To nigdy nie miałaś konta na portalu randkowym? Spróbuj, to zobaczysz ilu typowych Mirków będzie do Ciebie wypisywać.
Tyle, że kolej rzeczy jest taka, że od tej atencji od nich skoczy Ci samoocena i pomyślisz sobie, że skoro tyle tych brzydali, czy przeciętniaków pisze i wrecz błaga o choć odrobinę zainteresowania, to przecież któryś z tych przystojniaków też powinien się skusić. Następnie dolne ligi są olewane, a po kilku porażkach z
@Ana77: Z mojego małego, ale jednak jakiegoś doświadczenia stwierdzam, że niezależnie od płci brzydcy ludzie mają gorzej, jest jednak pewna różnica, mniej urodziwa kobieta jak się postara to kogoś znajdzie, tylko w odróżnieniu od ładnej musi coś dawać od siebie, wystarczy, że taka kobieta z charakteru jest w porządku i zawsze jakiś adorator się napatoczy. W przypadku mniej urodziwych facetów, najczęściej mogłem liczyć na łatkę "kumpla" u dziewczyn, wspominałaś coś o
każdy człowiek który wciąż skrycie wierzy w bajeczki disneya o tym jedynym i tej jedynej.


@Ksut_Melodi: Ale ja nie piszę o jednym związku na całe życie, bo to się zdarza bardzo rzadko, ani o przeznaczeniu, bo coś takiego nie istnieje, tylko o tym, że np. zakochałam się akurat w tym gościu, bo ma taką, taką i taką cechę, a nie dlatego, że startuję do każdego możliwego faceta i wszyscy mnie olali,