Wpis z mikrobloga

@PotwornyKogut: Dokładnie tak jest. Ludzie nie kumają tego ze Ci co uciekli to Ci z praca, domem/mieszkaniem, oszczędnościami. Biedaki to siedzą w kraju na #!$%@? bo nie maja wyjścia.
Dobrze ze niektórzy nie widza co się dzieje w większych miastach bo np po Warszawie gdzie mieszkam to Ukraińcy śmigają Teslami a na starówce pod Bristolem nie ma gdzie stanąć same G-klasy i Bentleye na UA tablicach. To nie wiem jak ktoś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PancakeV: dokładnie
ja tu wrzucałem takiego vloga, laska ściągnęła matkę. i ta matka opowiedziała jak przez kilka tygodni po prostu nie miała jak wyjechać bo nie było nigdzie, benzyny nie było pieniędzy, nie było nikogo z autem bo ci co mieli auta to po prostu #!$%@?.
dopiero ta córka w Polsce wynajęła jakiegoś kolesia który po tę matkę pojechał i ją przywiózł
także też się zdziwią ci którzy myślą że jak
@para_para_bum: Niby chwytające za serduszko ale prawda jest inna.

Wszyscy są ofiarami wojny do #!$%@? nędzy. Mężczyźni, kobiety, dzieci, psy, koty. Ukraińcy, Rosjanie nawet Polakom się obrywa a lista jest o wiele dłuższa. (kolejność przypadkowa)

Obrzydliwe jest to co robisz, siejesz tylko więcej nienawiści pod płaszczem dobrych intencji i współczucia.

Ha tfu
to raczej jest tak że po prostu ludzie bogaci mieli większą szansę żeby zwiać.

obsługiwałem WiFi w takim miejscu gdzie byli uchodźcy nie uwierzysz jak dużo było zalogowanych iPhonów, iPadów i smart zegarków.


@PotwornyKogut:

Dokładnie tak jest. Ludzie nie kumają tego ze Ci co uciekli to Ci z praca, domem/mieszkaniem, oszczędnościami. Biedaki to siedzą w kraju na #!$%@? bo nie maja wyjścia.


@PancakeV:

Taka dygresja co do tego ze bogatym