Wpis z mikrobloga

szkoda gościa, wojna to gówno, prują łeb młodym chłopakom, gdyby nie putin i ta #!$%@? mentalność to by wszyscy siedzieli i wódkę razem pili.


@PiersiowkaPelnaZiol: Nie, nie szkoda gościa. Prują łeb i to jest usprawiedliwienie? A swojego rozumu nie mają?
Jak powiem, ze nagle jakiś odłam kościoła namówi mnie abym zabijał, bo to zbawia, to też jest wina kościoła, a nie moja?
Jak ktoś mózgu nie ma to nie żal mi
@PiersiowkaPelnaZiol: Nie, nie szkoda gościa. Prują łeb i to jest usprawiedliwienie? A swojego rozumu nie mają?

Jak powiem, ze nagle jakiś odłam kościoła namówi mnie abym zabijał, bo to zbawia, to też jest wina kościoła, a nie moja?

Jak ktoś mózgu nie ma to nie żal mi debili. Niech gniją i giną. Teraz udają niewiniątka, a najchętniej to nóż w plecy by włożyli


@Mekeke2: no ogólnie to jest bardziej złożone
Na wykopie też tak ludzie myslą że oni by protestowali,


@PiersiowkaPelnaZiol: nie protestowaliby bo co to za prostest w kraju bezprawia? Zawijają cie suką, biją, gwałcą na komendzie, podrzucają narkotyki, masz proces i 10 lat do odsiadki. Jak sie obronisz? Nie ma opcji jak sądy są #!$%@?, wiec siedzą cicho, bo dostaliby pałą w łeb albo w odbyt i nikt by sie o nich nie upomnial
A że wykop jest odklejony
@Mekeke2: no dlatego mnie wcale nie dziwi że idą na front młode chłopaki, widać po mordach że część w głowach coś ma, ale co mają zrobić? Gówno. Wsadzą ci matkę do łagru albo #!$%@?ą na syberie na kolonie na 15 lat i życie stracone, a tak może przeżyją a może #!$%@?ą kto to wie.

Imho po prostu jak ktoś pisze że by mu #!$%@?ł jeszcze kule czy coś to czym on