Wpis z mikrobloga

#bekazpodludzi #zalesie ##!$%@?
Znajomy mnie poprosił, żebym mu wymienił klawiaturę w laptopie - to było z 6 miesiące temu.
Wziąłem od niego 56 zł za samą klawiaturę
0 za robotę.

Dzwoni do mnie jakiś typ, że klawiatura wysiadła po 6 miesiącach i chyba sobie jaja robię bo wziąłem od niego 250 zł za naprawę klawiatury a ona przestała działać po 6 miechach.

Ja w ogóle, że o co chodzi, nie kojarzę tematu.
- No wymieniałeś w HP ENVY klawiaturę
No nie kojarzę żebym coś takiego robił tobie. Wymieniałem w podobnym laptopie znajomemu i nie narzeka. Także chyba jakaś pomyłką
- Maćkowi wymieniałeś?
No tak?
- No to Maciek mi ogarniał tego laptopa, miał go dać do jakiegoś specjalisty żeby zrobił.
Aha, a skąd kwota 250?
- No powiedział że tyle wziąłeś razem z klawiaturą
A skąd masz mój numer
- Był na rachunku za klawiaturę.
Nic ci nie poradzę, kontaktuj się z mackiem w takim razie.

xDDD
Nie dość, że znajomy zrobił mnie w #!$%@? i powiedział że to jego laptop.
To jeszcze na moim "dobrym sercu" zarobił 200 zł.

a znając życie.
Typ pewnie znowu zalał laptopa
No albo klawiatura padła bo to był najtańszy zamiennik.
  • 76
Nie dość, że znajomy zrobił mnie w #!$%@? i powiedział że to jego laptop.

To jeszcze na moim "dobrym sercu" zarobił 200 zł.


@kodecss: Miałem podobną historię, sprzedałem koledze kartę graficzną po taniości, żeby miał, bo mu padła. A, on ją sprzedał za wartość rynkową i kupił sobie coś troszkę lepszego. Nie rób nigdy niczego poniżej wartości rynkowej, nie warto.
@cucaracha:
- robiłem to za darmo
- sam mu mówiłem że to chińskie gówno i warto dopłacić trochę ale takie miałem wytyczne że niema hajsu.
A on będzie używał WASD QWER i reszta go #!$%@?.
- po kolejne nawet nie wiem i ty też, od czego ta klawiatura padła, równie dobrze mogła być znowu zalana.

Ale oceniaj kogoś po 2 linijkach.
kodecss - @cucaracha: 
- robiłem to za darmo
- sam mu mówiłem że to chińskie gówno ...

źródło: comment_16641847774Hl5FsuLuX6z8vEkerzZjO.jpg

Pobierz
Miałem podobną historię, sprzedałem koledze kartę graficzną po taniości, żeby miał, bo mu padła. A, on ją sprzedał za wartość rynkową i kupił sobie coś troszkę lepszego.


@ExitMan: w sumie czy zrobił tu coś złego? Tak jakbyś mu dał kość ram a on kupił drugą nie byłoby w tym nic złego. No chyba że się skarżył jak to nie ma pieniędzy na to, ale jeśli ktoś coś ode mnie dostaje i