Wpis z mikrobloga

Naszła mnie myśl, że wiele rzeczy które robię w życiu jest przereklamowane, płace za nie, czekam na nie, a później to się dzieje i to robię i myślę „meh”. Podróże, spotkania ze znajomymi, duże imprezy rodzinne np. święta albo urodziny. Dobrze czuję się w domu, jak mam wolne, zajmuję się swoim hobby i nic nie muszę nikomu udowadniać, robić relacji na Facebooku, gadać o tym co u mnie, pytać innych co u nich, myśleć w co się ubrać, znosić pijanych albo najaranych ludzi, męczyć się w szpilkach albo z wciągniętym brzuchem. Starzeje się chyba. #oswiadczeniezdupy #feels #logikarozowychpaskow #przemyslenia #wykop30plus
  • 16
@lexico: Nawet w tłumie można być samotnym. Wyjątkowość oznacza nieszablonowe myśli i sposób bycia, które rzadko spotykają się ze zrozumieniem. Osoba wyjątkową wraz z kolejnymi nieudanymi próbami znalezienia zrozumienia u innych ogranicza je do minimum.
@lexico: gituwa, już się martwiłem ze tacy ludzie jak Ty to już wyginęli :D. Jedynie spotkam takich 40+ na rejwach ale to ludzie z pasja/hobby którzy tworzą takie miejscówki
@lexico: ojjj brak energii, zmęczenie najczęstszym powodem jest. Ile razy slyszalem ze ludzie czas maja ale wola se (hehe) zostac na chacie zeby odpoczac niz isc aktywnie cos wieczorem porobic ze znajomymi ¯\_(ツ)_/¯