Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem alkoholikiem od około 2 lat. Szukałem odskoczni od nudy oraz problemów osobistych i się wkopałem. Nie daję rady - wpadam w ciąg trwający góra miesiąc, parę dni trzęsawki, dochodzenia do siebie i w końcu wracam do tego g***a. Kończę studia, pracuję i mam dziewczynę. Nie chcę tego stracić i skończyć jak menel. Poleci ktoś dobrą teraupeutkę/ostatecznie terapeutę z #lodz ?

#alkoholizm #alkohol #uzaleznienie #medycyna #zdrowie #psychologia #depresja #piwo #wodka #wino #terapia #psychoterapia #szczescie #radosc #wygryw #przegryw #pijzwykopem

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6330337fc7c3f030d790d462
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 15
Poleci ktoś dobrą teraupeutkę/ostatecznie terapeutę z #lodz ?


@AnonimoweMirkoWyznania: żaden terapeuta nie pomoże Ci na tyle co rozmowa z osobami które przez nałóg straciły wszystko, które żyją na ulicy i ich uzależnienie trwa większość ich życia. Sam miałem kolegę który za czasów studenta był w podobnej sytuacji - ani rodzina, ani przyjaciele ani rozmowy z terapeutami nie były w stanie mu uświadomić że idzie w złym kierunku... pomogły rozmowy właśnie z
@AnonimoweMirkoWyznania: znajomy ojca ma na to "swój" sposób. 2 tygodnie ostrego chlania i jak ma już dość robi wszywkę. Dzięki niej udaje mu się wytrzymać do roku, kiedy zaczyna przestawać działać, ponowne 2 tygodnie chlania i kolejna wszywka. Na niego działa, innemu może nie pomóc. Więc pewnie bez pomocy psychologa/psychiatry/psychoterapeuty się nie obejdzie, rozmowy w klubie AA, a przede wszystkim chęci do zmian. Problem już zauważyłeś i chcesz z nim walczyć,