Wpis z mikrobloga

Czarzasty w ,,Śniadaniu Rymanowskiego" na Polsacie na pytanie odnośnie przyjęcia Rosjan, którzy uciekają przed mobilizacją:

Czarzasty: ,,Nie wpuszczałbym żadnego Rosjanina, który ucieka przed mobilizacją do Polski i Europy, niech cierpią"

Redaktor: ,,panieee! ale to zlamanie prawa humanitarnego"

Czarzasty: ,,No i co z tego? Ja bym nie przyjmował"

A tutaj dalej bedą niektórzy #!$%@?ć, że to komuch xddddd
#bekazpodludzi #4konserwy #neuropa #wojna #ukraina #bekazprawakow #polityka
źródło: comment_1664095494pK9cCHPbQJNKsKsaRtzh5h.jpg
  • 181
@technojezus: no niestety, gdyby tu chodziło o ratowanie Rosjan przed jakimiś zawieruchami, które dzieją się u nich w kraju z powodu wewnętrznych problemów lub np. ataku Chińczyków, to byłbym za przyjmowaniem ilu się da, ale skoro jest to wynik działań ich kraju przeciwko innemu krajowi, to nie mam żadnej litości. Naważyli piwa swoją biernością, to teraz trzeba je spijać.
gratuluję bycia komuchem i ruską parówą


@Basiura89: nie kompromituj się klaunie. Nawet lewicy nie popoeram.

Śmieszą mnie tylko tacy akrobaci intelektualni jak Ty i te wasze żałosne argumenty.

Tak srollu, 17 września ZSRR nas zaatakowalo i okupowalo, ale po Barbarossie, jak ci siębto nie podoba, to byli naszymi sojusznikami i prawdy nie zanegujesz. Potem wyzwalali m.in nasze ziemie, a to, że wiązalo się to z niewolą na prawie 50 lat, to
no a kto nas wyzwalał? US army xDDDD?


@technojezus: "Wyzwolenie", które mieszkańcy wschodnich terenów wspominają gorzej, niż inwazję III Rzeszy...

Wkurza mnie niesamowicie u polskich polityków ta przesadna dyplomacja. Skoro już tak bardzo wcześniej nie chcieli "drażnić" Rosji to po prostu nie trzeba było mówić nic. To nie było żadne wyzwolenie, tylko zmiana okupanta. Mówienie tutaj o "wyzwoleniu" to w zasadzie powtarzanie ruskiej propagandy.

Plus tej wojny, że teraz już chyba
Starzy SLD-owcy przeszli po prostu przemianę z moskiewskich sługusów partii bolszewickiej do fajnoeuropejskich socjalistów.


@vrim: tylko, że ci fajnoeuropejczycy mówią, aby tych Rosjan przyjmować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wyzwolenie", które mieszkańcy wschodnich terenów wspominają gorzej, niż inwazję III Rzeszy...

Wkurza mnie niesamowicie u polskich polityków ta przesadna dyplomacja. Skoro już tak bardzo wcześniej nie chcieli "drażnić" Rosji to po prostu nie trzeba było mówić nic. To nie było żadne wyzwolenie, tylko zmiana okupanta. Mówienie tutaj o "wyzwoleniu" to w zasadzie powtarzanie ruskiej propagandy.

Plus tej wojny, że teraz już chyba żaden poważny polityk nie porwie się na takie stwierdzenia...


@
@filip_fajnowski: ale dlaczego kolejne fikołki robisz intelektualne?

Na początku barbarossy Niemcy wyzwalały wschodnią Polskę, kraje baltyckie. I to niby według ciebie oznacza, że ja popieram III Rzeszę?

Wy naprawdę mqcie poważne problemy ze sobą. Jedni nas okupowali, ale sprawy trzeba nazywać po imieniu. Niemcy wyzwalały nas w 41 roku, a Rosjanie później CO NIE OZNACZA, ŻE NAS NIE OKUPOWALI I PRZEŚLADOWALI.
Przecież ja nie wychwalam ZSRR i przecież pisze, że nas zniewolili, ale negowanie, że wyzwalali nas z rąk nazistów, to trzeba być niezłym odklejeńcem.


@technojezus: napisałeś o tym dopiero później w komentarzach, a tak poza tym to chyba dobrze wiesz czego ludzie się tutaj czepiają - mówienie tutaj "o wyzwoleniu" w jakimkolwiek kontekście jest fatalnym sformułowaniem, wręcz niedopuszczalnym.
nigdy nie powinno się używać określenia "wyzwolenie" głąbie


@Basiura89: to co się stało w 41 roku z sowietamu na terenie IIRP, albo jak Niemcy zostali przepędzeni z terytorium Polski? Wyparowali? Już pisalem, kto nas wyzwalał głąbie?US Army? Republika Chińska?
napisałeś o tym dopiero później w komentarzach, a tak poza tym to chyba dobrze wiesz czego ludzie się tutaj czepiają - mówienie tutaj "o wyzwoleniu" w jakimkolwiek kontekście jest fatalnym sformułowaniem, wręcz niedopuszczalnym.


@waro: wyzwolenie, to nie okupacja. Nic tutaj nie koliduje, a jeżeli wy macie problem z normalnymi faktaki, to nie moja wina.
@azirck: ale człowieku ja gardzę Rosją i Rosjanami, a już w szczególności komuchami i ZSRR.

To nie dawanie paliwa komuchom, tylko stwierdzenie faktów. Sowieci pomagali nas wyzwalać CO WIĄZAŁO SIĘ Z BRUTALNĄ OKUPACJĄ I BRAKIEM SUWERENNOŚCI.

Nie wiem, o co wy się zesraliście.
Starzy SLD-owcy przeszli po prostu przemianę z moskiewskich sługusów partii bolszewickiej do fajnoeuropejskich socjalistów.


@vrim: I dlatego na granicy polsko-białoruskiej tak dzielnie wpierali akcje wymierzoną w Polskę i UE :)
@plazut: Antypolakami też są, to jasne. Razem z wolnymi mediami pluły na polskich mundurowych, odsądzały ich od czci i wiary na korzyść Putina i Łukaszenki, byle tylko tym pisiorom dowalić.
Straszna choroba.
Czarzasty komuch bo z lewicy no i Rosję kocha


@technojezus: Jakieś wątpliwości? Przecież sam się tak nazywa:
"Żeście komunistów pokonali? Wyście się z nami (komunistami) ... dogadali"