Wpis z mikrobloga

Czarzasty w ,,Śniadaniu Rymanowskiego" na Polsacie na pytanie odnośnie przyjęcia Rosjan, którzy uciekają przed mobilizacją:

Czarzasty: ,,Nie wpuszczałbym żadnego Rosjanina, który ucieka przed mobilizacją do Polski i Europy, niech cierpią"

Redaktor: ,,panieee! ale to zlamanie prawa humanitarnego"

Czarzasty: ,,No i co z tego? Ja bym nie przyjmował"

A tutaj dalej bedą niektórzy #!$%@?ć, że to komuch xddddd
#bekazpodludzi #4konserwy #neuropa #wojna #ukraina #bekazprawakow #polityka
technojezus - Czarzasty w ,,Śniadaniu Rymanowskiego" na Polsacie na pytanie odnośnie ...

źródło: comment_1664095494pK9cCHPbQJNKsKsaRtzh5h.jpg

Pobierz
  • 181
@technojezus: no niestety, gdyby tu chodziło o ratowanie Rosjan przed jakimiś zawieruchami, które dzieją się u nich w kraju z powodu wewnętrznych problemów lub np. ataku Chińczyków, to byłbym za przyjmowaniem ilu się da, ale skoro jest to wynik działań ich kraju przeciwko innemu krajowi, to nie mam żadnej litości. Naważyli piwa swoją biernością, to teraz trzeba je spijać.
gratuluję bycia komuchem i ruską parówą


@Basiura89: nie kompromituj się klaunie. Nawet lewicy nie popoeram.

Śmieszą mnie tylko tacy akrobaci intelektualni jak Ty i te wasze żałosne argumenty.

Tak srollu, 17 września ZSRR nas zaatakowalo i okupowalo, ale po Barbarossie, jak ci siębto nie podoba, to byli naszymi sojusznikami i prawdy nie zanegujesz. Potem wyzwalali m.in nasze ziemie, a to, że wiązalo się to z niewolą na prawie 50 lat, to