Wpis z mikrobloga

Nie mogę z tą dzisiejsza modą XD Jakieś 7-8 lat temu był szczyt kobiecości jeśli chodzi o ubrania. Modne były sukienki, rajstopy, obcisłe rurki/legginsy podkreślające ciało, botki/kozaki. Do tego jakaś koszula lub golf przylegający do ciała. Albo nawet zwykła koszulka i rozpinany sweterek jak na zdjęciu. To po prostu wyglądało kobieco. Widać było że taka kobieta przywiązuje wagę do swojego wyglądu. A dzisiaj? Worek na ziemniaki to mało powiedziane. To wygląda jeszcze gorzej. Szerokie spodnie które wyglądają jak z kontenera z MOPRu, trzy razy za duże bluzy albo buty które przypominają obuwie Neila Armstronga gdy stawiał pierwsze kroki na księżycu. Zaraz ktoś napisze komentarz: CO CI DO TEGO JAK KTOŚ SIĘ UBIERA!!!11one. No właśnie to mi do tego, że ludzie przez setki lat do tego dążyli by wyglądać elegancko, by mieć bardziej dopasowane do swojej budowy ciała ubrania a nie ubierać kawałek szmaty który zwisa i wygląda jakby był używany przez 20 lat. Przecież te dzisiejsze ubrania wyglądają jak na zdjęciach jakiejś biednej rodziny z początku XX wieku XD

#rozowepaski #niebieskiepaski #moda #modadamska #modameska #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #niewiemjaktootagowac
Miguelos - Nie mogę z tą dzisiejsza modą XD Jakieś 7-8 lat temu był szczyt kobiecości...

źródło: comment_166404012635ROdQSPhhATxohuYPQkHz.jpg

Pobierz
  • 180
@Miguelos: Takie zwisające ubrania mają swoje plusy. Z ubraniem jak na tym zdjęciu z posta większość (chudych) będzie wyglądać podobnie, pięknie ukrywa brzydotę. Strój dopasowany podkreśla sylwetkę, a jak ktoś jest brzydki, nieproporcjonalny lub niewyćwiczony to czasami podkreśli też negatywne cechy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miguelos: mnie też te ubrania a'la początek lat 90 nie urzekają, ale przecież nie ja je noszę. Niech sobie ludzie noszą co chcą, nie robią tego dla twojej przyjemności.
@Miguelos: za to wygodniej i ciepłej. Szczególnie na cebulkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@moll zaproszeniem, wez nie #!$%@? o wygodzie. To jest moda i tyle w temacie. Jakoś trzy lata temu, a dziesięć lat temu nie było to wygodne?! Od zawsze chodziłem w luźnych ubraniach bo to było dla mnie wygodne, a teraz nagle każdy "modniś" tak się ubiera, gdyby luźne ubrania były dla każdego wygodne to
@Miguelos: ja tam cieszę się, ze jest coś takiego jak moda. Jak widzę, ze ktoś ślepo podąża za trendami to przynajmniej z daleka widać, ze dzban. Ubrania niewygodne, źle leżące, nie spisujące swojej roli (np. w którym się pocisz latem kub zimą marzniesz), ubrania które muszą na siłę się wyróżnić - co taka osoba może sobą prezentować? Nic. Gadzi móżdżek poszedł kupić przepłacone, nieużyteczne
gówno bo ulubiona piosenkarka lub aktorka też
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
jeśli wyrażenie "ubrać coś" rozumiesz jako "włożyć to coś na siebie" to czy tak samo rozumiesz "ubrać choinkę", "ubrać lalkę", "ubrać dziecko" a jeśli nie to dlaczego?


@siepan: Odpowiem za kolegę. Używanie "ubrać" jako synonim "włożyć" to taki regionalizm z południa Polski.
@Miguelos: witaj w latach '90! Jak ja ubolewam nad tym, że za moich czasów praktycznie kupowało się kota w worku.
I przy okazji kisnę srogo, bo te czasy wracają.
A przy okazji, kobiety troszkę przesadziły pokazując ostatnio na ulicach prawie wszystko.
Dziwne czasy.
To jak się ktoś ubiera jest częścią człowieka, tego co ma w głowie i co sobą reprezentuje. Jeżeli wykopki mówicie "spotykasz się z dziewczyną czy jej ubiorem", to chyba za "dziewczynę" odbieracie niekoniecznie jej aparycję, a to jakim jest człowiekiem, w tym przypadku brudną obdartuską.


@catboykami Skąd wiesz, że te ciuchy albo ona są brudne?
Już pomijam fakt, że podobać to się może bądź nie, ale te ciuchy ze zdjęcia raczej kosztowały
@Miguelos mi się też podoba bardziej po prawej, ta po lewej wygląda jak zwykle karyńsko. Do tego w dzisiejszych czasach pokazywania dużej dupy zaczyna się to powoli kończyć i kobiety zaczynają zarywać się oversizami, szczególnie młodsze kobiety by mieć jakiś swój styl. Ciekawe co zaczyna robić instagramerki, bo ciężko dla nich by tej dupy nie pokazać xd chociaż teraz jest też ten 'fit' styl, to zawsze będzie trochę inna kategoria.
@Miguelos: To nie jest wyrażenie opinii. Utworzyłeś publiczny wpis który otwiera dyskusję i wyśmiewasz to, że ludzie mają własne zadanie odbiegające od twojego oraz krytykują co jest wręcz normalne i naturalne. Zachowujesz się jak zwykły prostak bez kultury i obycia w ogromnym skrócie. @uriel_ck: Oczywiście, że tak. Dokładnie zawsze modne to powinno być własne zdanie. Ogromny problem jest taki, że multum ludzi bierze cudze zdanie i pod wpływem różnych rzeczy
@uriel_ck: gratulacje, wyprzedziłeś trendy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@moll przynajmniej się ubieram jak chce, a nie tak jak trend mi każe ¯_(ツ)_/¯ ludzie zamiast przyznać, że są zbyt leniwy, żeby ubierać się jak chcą to kopiują trend i wmawiają innym i sobie, że oni ubierają się jak chcą. Dla mnie to matrix. Ubieraj się zgodnie z modą, ale nie #!$%@?, że jesteś wyjątkowa.