Wpis z mikrobloga

Nie mogę z tą dzisiejsza modą XD Jakieś 7-8 lat temu był szczyt kobiecości jeśli chodzi o ubrania. Modne były sukienki, rajstopy, obcisłe rurki/legginsy podkreślające ciało, botki/kozaki. Do tego jakaś koszula lub golf przylegający do ciała. Albo nawet zwykła koszulka i rozpinany sweterek jak na zdjęciu. To po prostu wyglądało kobieco. Widać było że taka kobieta przywiązuje wagę do swojego wyglądu. A dzisiaj? Worek na ziemniaki to mało powiedziane. To wygląda jeszcze gorzej. Szerokie spodnie które wyglądają jak z kontenera z MOPRu, trzy razy za duże bluzy albo buty które przypominają obuwie Neila Armstronga gdy stawiał pierwsze kroki na księżycu. Zaraz ktoś napisze komentarz: CO CI DO TEGO JAK KTOŚ SIĘ UBIERA!!!11one. No właśnie to mi do tego, że ludzie przez setki lat do tego dążyli by wyglądać elegancko, by mieć bardziej dopasowane do swojej budowy ciała ubrania a nie ubierać kawałek szmaty który zwisa i wygląda jakby był używany przez 20 lat. Przecież te dzisiejsze ubrania wyglądają jak na zdjęciach jakiejś biednej rodziny z początku XX wieku XD

#rozowepaski #niebieskiepaski #moda #modadamska #modameska #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #niewiemjaktootagowac
Miguelos - Nie mogę z tą dzisiejsza modą XD Jakieś 7-8 lat temu był szczyt kobiecości...

źródło: comment_166404012635ROdQSPhhATxohuYPQkHz.jpg

Pobierz
  • 180
@uriel_ck: ja mam wygięte na modę xD ubieram się wygodnie, w to co mi aktualnie pasuje. Nie mam czasu na śledzenie trendów, ani kasy i ochoty na wymianę całej garderoby co 3 sezony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kasę defrauduję na książki i wyposażenie kuchenne ((oo))
@Canova: Bardzo śmieszne jest to, że kiedy jakiś mężczyzna wypowiada się o kobietach zaraz wyłania się niczym czarodziejskie grzyby po magicznym deszczy jakaś osoba jak ty, ale kiedy to kobiety wypowiadają się o mężczyznach zazwyczaj nikt już nic nie mów a wręcz przeciwnie jeszcze społeczeństwo radośnie klepie po plecach. I widzisz tylko problem jest taki, że ogrom lasek ci nie powie dlaczego tak i tak się ubiera ponieważ zaraz wjeżdża mentalność
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cztero0404: tak tak straszne kobiety cie krytykują na każdym kroku biedaczku. Stoja pod domem i czekają aż wyjdziesz aby komentować Twoje zachowanie i ubiór. Więcej czytaj #!$%@? na wykopie to się będziesz tak zachowywał jak zaszczuty pies wiecznie czujący zagrożenie xD
@Canova: I widzisz. Największym problemem takich osób jak twoja osoba jest to, że próbujecie kogoś ośmieszyć w żartobliwy sposób próbując zarzucić mu zaszczycie lub próbując ubierać słowa tak, aby przywierały one kompletnie inny wydźwięk jak macierzysta wypowiedź robiąc z siebie koniec końców idiotów. Po prostu zauważam pewien fakt a to co z tym zrobisz to już nie mój problem absolutnie nigdzie również nie napisałem, że na każdym kroku i przestań sobie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cztero0404: nie wiem mam w dupie co myślisz. Tak samo ty jak i op to spłakane dzieci którym chyba ktoś obiecał inaczej wyglądający świat i teraz nie potraficie przyjąć kilku rzeczy. Albo to jakiś ulryty strach ale wtedy polecam psychologa.
@Canova: Gdybyś miał gdzieś to co piszę to byś nie odpisywał po prostu siłą rzeczy. Gratulacje sam siebie właśnie podsumowałeś bo to właśnie ty jesteś osobą o której napisałeś w dalszej części swojej wypowiedzi. Psycholog i inne próby ośmieszenia nie strzelaj tak szybko bo ci się zaraz arsenał wyczerpie.
@Miguelos: każde pokolenie ma swój styl, nic się z tym nie zrobi. Mi, jako kobiecie 28 letniej również ta moda się nie widzi, i ciężko czasami odróżnić czy widzę kobietę czy mężczyznę, nie tylko po ubiorze, ale po fryzurze czasami również:p
Ale to właśnie wszystko inspirowane jest latami 90. Chłopaki maja fryzury na Marka Mostowiaka i Backstreet Boys, a dziewczyny zaczynaja się zamieniać we wczesną Mandy Moore:p
Ogólnie, gdy pojawiały się
@Miguelos: #!$%@? co za moda teraz jest to tragedia. Nie ma już uroczych dziewczyn ubranych kobieco tak jak ta o prawej. Kiedyś nawet jesienią było na co popatrzeć a teraz? W worek po ziemniakach niech się ubiorą.

Ale prawda jest taka, że SIMP'ów i kolesi, którzy ładnie ubraną dziewczynę chamsko obcinają albo nawet komentują jest tylu ile nie było NIGDY. Może też dlatego, że teraz ładnie ubrana dziewczyna to była norma
@Miguelos: Gościu widać ze masz problem ze sobą. Zaskoczę Cię, ale to co ubierają inni ludzie nie służy spełnianiu twoich potrzeb estetycznych. Pewnie dlatego wkurza Cię młode pokolenie bo w końcu mają wysrane w większości na to "co ludzie powiedzą". Wypierasz się prawactwa, bo niby jesteś za aborcją, podejrzewam że tak naprawdę chodzi Ci o ru€h@ni€ bez konsekwencji ¯\(ツ)/¯ Widać po Tobie totalny brak szacunku typowy dla konserw.