Wpis z mikrobloga

Ktoś coś a) strona gdzie na luzaczku pewniaczku ogarne recepte na alpre 1mg (mam od #!$%@? recept potwierdzających leczeń tym środkiem, ostatnio też ogarnąłem e-recepte na jednym portalu, ale nie chcę tam znowu wbijać, żeby siary nie było)
b) kanał/-y na telegramie gdzie można kupić leki (tramal, oxy, bzd, zolpi)
c) może sam ktoś chce sprzedać coś ciekawego (chętni na priv)
d) jakieś opinie na temat obecnie dostępnych rc benzo (flubromazepam, bromazolam, pyrazolam, gidazepam, flunitrazepam, fanax)
e) rzetelną opinie na temat kraomu (czy działanie jest na równi z działaniem kodeiny czy też nawet ją przebija, jak z efektem antydepresjyjnym i przeciwlękowym)
f) stack nootropowy jakiś ciekawy, bo sunifiram przestaje na mnie działać
g) czy l-glutamina wzmacnia działanie sunifiramu
h) po jakim czasie suche ćwiczenia na siłowni wbijać na cykl (tenbolon + jakiś sarm), jak anaboliki mają się do leczeniu snri i używania nootrtopów
#narkotykizawszespoko #erecepta #benzodiazepiny #benzowraki #benzo #opiowraki #kodeina #kratom #nootropy #suplementy #sterydy #ssri #snri #wenlafaksyna #alprazolam #xanax #researchchemicals #apjarvan #sunifiram #tramadol #tramal #jestempiekny
  • 20
No z tymi nootropami to pisałem o działaniu w okresie gdy miałem przerwe od benzo, teraz alpre wcinam i wiem, że to nie ma sensu przy nootropach.
@loplop: ale po #!$%@? z jakimiś lamusami czy benzowrakami do mnie wyskakujesz :/ Czy ja cię gdzieś obraziłem?

Kanałów na telegramie to mam w uj, ale nie te co potrzeba, bo aktualnie kwasy/grzyby/2cb/jaranie/ketamina i inne #!$%@? muje nie są mi potrzebne. Jak na złość nie ma depresantów.

'pazerny na wiedzę'? No chyba lepiej to niż być wysuszonym ćpunkiem jak rodzynek, które nawet nie zna bhp czy po prostu nie jest ciekawy
Nootropy to gałąź do nabijania hajsu, efektu nie widać a hajs przepada. Ogólnie nawet na ulotce winpocentyny jest napisane, że używa się w przypadku uszkodzenia mózgu, zdrowemu człowiekowi raczej nic to nie daje.


Oj, nie zgodzę się z tym. Efekty ashwagandhy czy też samego sunifiramu czuć mocno. Noopet też jest chwalony choć z nim mam ten problem, że nie brałem go regularnie. Co do piracetamu mogę się zgodzić choć tu też pewnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@apjarvan: a) nie warto bawić się w strony z receptami bo od razu traktują cię jak ćpuna który chce się zabić tymi lekami, jakichkolwiek byś nie chciał (chyba że ellaone XD)