Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko271
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

416

Donald Tusk zabrał głos i zaczęło się rozczarowanie. Burza na granicy z Ukrainą

Pokaż treści 18+

Donald Tusk zabrał głos i zaczęło się rozczarowanie. Burza na granicy z Ukrainą

Przewoźnicy protestujący na granicy z Ukrainą są rozczarowani oświadczeniem Donalda Tuska, jakoby przywrócenie systemu zezwoleń na usługi transportowe dla ukraińskich firm "jest mało realne". Zapowiadają kontynuację protestów co najmniej do marca.

KapitanTorpedal
KapitanTorpedal
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 28.12.2023, 18:33:09
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ukraina
  • #
    transport
  • #
    logistyka
  • #
    polityka
  • 174
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Sikorski z wizytą w Kijowie, gdzie rozmawiał o porozumieniu
Kagernak
z gov.pl
  • 0

Komentarze (174)

najlepsze

diuka
diuka
28.12.2023, 18:55:57 via Wykop
  • 306
Nie dziwię się.
Niemcom już od dawna zależy na upadku polskich przewoźników
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

K.....o
konto usunięte 28.12.2023, 19:01:58 via Wykop
  • 132
@diuka:
Po nic innego to nie było wprowadzone. Chcą wykończyć rolnictwo i przewoźników rękami Ukraińców. Sprytne, głupio tylko, że w odruchu serca sami się zgodziliśmy na zdjęcie kagańca.
  • Odpowiedz
kam966
kam966
28.12.2023, 21:15:01 via Android
  • 25
@WH40K Prusakom lub nazistom. Na szczęście teraz nazywamy ich po imieniu czyli Niemcy.
  • Odpowiedz
mietek79
mietek79
28.12.2023, 19:41:42 via Wykop
  • 206
1. PiS bezwarunkowo przedłuża umowę, która nie wymaga licencji od Ukraińców do połowy 2024 roku
2. Narasta problem na granicy
3. Zmienia się rząd
4. PiS - DLACZEGO RZĄD NIE ROBI NIC Z LICENCJAMI!!!
5. xD
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mietek79
mietek79
28.12.2023, 20:57:34 via Wykop
  • 42
Lepiej żeby nie było presji?

@sursum_l_corda: Ależ presja jest i to duża, tylko słabo wygląda taki pressing w wykonaniu nie samych zainteresowanych, a wręcz sprawców tej całej sytuacji.
Nasrałem na środku pokoju, ale weź to szybko posprzątaj, bo strasznie śmierdzi, no szybciej!!!
  • Odpowiedz
mietek79
mietek79
28.12.2023, 21:04:23 via Wykop
  • 29
Wiesz co ty jesteś 79 rocznik weź może się zajmij dziećmi i wnukami a nie polityką bo to kwestia do rozstrzygania dla ludzi znających się na jej.

@sursum_l_corda: Uuu widzę argument ad personam i to od kogoś, komu się wydaje, że liczba w czyimś nicku to musi być jego rok urodzenia. ( ͡º ͜ʖ͡º).
  • Odpowiedz
A.....y
konto usunięte 28.12.2023, 19:53:11 via Wykop
  • 93
Mam nadzieje że protest rozszerzy się na cały kraj.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

A.....y
konto usunięte 29.12.2023, 00:13:13 via Wykop
  • 28
@Herubin: Przecież to ukraina niszczy polskie firmy.
  • Odpowiedz
R-87
R-87
R-87
29.12.2023, 06:57:38 via Wykop
  • 6
@AntyLiroy: w Szczecinie ostatnio protestowali , ja jestem za bo to plaga zaniżają stawki żeby przejść klientów.
  • Odpowiedz
d.....n
d.....n
konto usunięte 28.12.2023, 21:15:06 via Wykop
  • 81
Tusk prędzej ich spałuje niż przywróci te zezwolenia.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Parmenides69
Parmenides69
28.12.2023, 22:52:32 via Wykop
  • 31
@kejmilek: To czemu tam cię jeszcze nie ma? Przecież ciągle trąbią że brakuje im rekrutów?
  • Odpowiedz
flegmakonia
flegmakonia
flegmakonia
29.12.2023, 08:04:29 via Android
  • 1
@fortron Nie trzeba długo czekać. Czemu media nic nie mówią co właśnie odwalają ukraińscy kierowcy na trasie E4 pomiędzy Ropczycami a Rzeszowem. Robią protest i zablokowali wszystkie prawe pasy. Policja nie ogarnia tematu.
flegmakonia - @fortron Nie trzeba długo czekać. Czemu media nic nie mówią co właśnie ...

źródło: temp_file3064504987217670800

Pobierz
  • Odpowiedz
nixodus
nixodus
nixodus
28.12.2023, 20:04:10 via iOS
  • 69
Jakie rozczarowanie, przecież Tusk jest znany z nicnierobienia i ściemniania. 8 lat i ludzie zapomnieli
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kulek1981
Kulek1981
28.12.2023, 21:16:52 via Wykop
  • 19
@nixodus: Dla wyborców nawet rok, to jak wieczność, nie oczekuj po nich nic więcej jak nostalgii ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Wolfr
Wolfr
29.12.2023, 06:51:02 via Wykop
  • 3
@nixodus: Do środy pracował,w czwartek leciał już na weekend do Sopotu. Więc nie gadaj( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ytrew
ytrew
28.12.2023, 19:44:13 via Wykop
  • 43
Donald Tusk zabrał głos i zaczęło się rozczarowanie dla Polski i Polaków nie ostatnie.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

J.....9
konto usunięte 29.12.2023, 07:16:01 via Wykop
  • 6
@ytrew:
J.....9 - @ytrew:

źródło: 2GIQbiupxlqwBbw4PVyrz670kcLglF4x

Pobierz
  • Odpowiedz
U.....r
U.....r
konto usunięte 29.12.2023, 13:47:20 via Wykop
  • -3

Komentarz usunięty przez moderatora

GandaIf
GandaIf
28.12.2023, 19:17:30 via Wykop
  • 40
chcieliście Tuska to macie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

panczekolady
panczekolady
panczekolady
28.12.2023, 20:57:22 via Wykop
  • 25
@GandaIf: Konkretnie kto z dzisiejszej sceny politycznej byłby w tym momencie lepszy?
  • Odpowiedz
MalinowyGarncarz
MalinowyGarncarz
MalinowyGarncarz
28.12.2023, 22:01:14 via Wykop
  • 7
@GandaIf: Tusk wiadomo klapa ale nie zapomnijmy ,ze problem stworzyli sludzy narodu Ukrainskiego z PiSu
  • Odpowiedz
K.....o
K.....o
konto usunięte 28.12.2023, 20:15:47 via Wykop
  • 38
Aż mi się przypomniało Donald "nic nie mogę" Tusk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Hehe
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Asrael
Asrael
Asrael
28.12.2023, 22:13:22 via Wykop
  • 22
Czyli jak zwykle po Tuskowemu, "przykra sytuacja, odniosę się do niej w poniedziałek" (gimby nie znajo)
  • Odpowiedz
K.....o
K.....o
konto usunięte 28.12.2023, 22:14:02 via Wykop
  • 17
@JPII: Ale co mnie twój ojciec obchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Donald miał swoje 5 minut i się słabo sprawował. Dlatego przewalilu z katotalibanem:p

Teraz będzie to samo, za 4 lata władza wróci do PiS, bo chłop się nic nie nauczył.

Człowiek wiedział, ale się trochę łudził ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Kartoffelpanzerkampfwagen
Kartoffelpanzerkampfwagen
Kartoffelpanzerkampfwagen
28.12.2023, 21:35:47 via Wykop
  • 23
No ale Polska jest teraz europejska, wyznawcy Tuska i wykształceni z wielkich miast klaskają uszami :)
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kartoffelpanzerkampfwagen
Kartoffelpanzerkampfwagen
Kartoffelpanzerkampfwagen
28.12.2023, 22:59:04 via Wykop
  • 0
@Serniczek_Szatana: Twierdzisz, że wykształceni z wielkich miast potrafią czytać, ale może jednak mało z tego czytania rozumieją bo jak widać podpisali przymusową relokację czarnych jak i popierają dyskryminację płciową...
  • Odpowiedz
Serniczek_Szatana
Serniczek_Szatana
29.12.2023, 12:48:23 via Wykop
  • -1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Kagernak
Kagernak
28.12.2023, 21:25:48 via Wykop
  • 22
Na poziomie europejskim wydaje się mało realna możliwość powrotu systemu zezwoleń czy licencji. Ale będziemy szukali innych rozwiązań. Na poziomie europejskim i tak do czerwca obowiązują przepisy, które są jednym ze źródeł tych kłopotów. I nie sądzę, by do czerwca na poziomie europejskim udało się coś radykalnie zmienić


No i prawdę powiedział bo cała Unia zgodziła się na tymczasowe ulgi dla ukraińskich przewoźników a nawet to przedłużyli. Polska z Pisem, Węgry, Słowacja,
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Don_Martinio_De_La_San_Escobar
Don_Martinio_De_La_San_Escobar
28.12.2023, 22:09:49 via Wykop
  • 4
@Kagernak: wypraszam sobie. Współpraca obu naszych państw powinna być dalej kontynuowana, niezależnie do poglądów politycznych partii rządzących.

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Don_Martinio_De_La_San_Escobar
Don_Martinio_De_La_San_Escobar
28.12.2023, 22:29:34 via Wykop
  • 1
@Kagernak: nie, nie jestem. Spokojnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Hity

tygodnia

Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?
Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?
3981
Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"
Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"
3921
Drogowy szeryf w Porsche.
Drogowy szeryf w Porsche.
2997
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
2861
Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową
Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową
2717
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking