Wpis z mikrobloga

Świeży materiał z Generałem Skrzypczakiem. Po pół roku wojny mój ulubiony mejwen, dobrze przewiduje co się stanie od samego początku. Rzeczowo i konkretnie bez lania wody jak Bartosiak i bez wypluwania z siebie 1000 nazw wież celowniczych do bwp2137 z noktowizją naprowadzaną laserem termicznym zw711 jak Wolski

On jeden próbował coś pograć z Ruskami, to nasz człowiek od robienia haosu. Kiedy Baćka po raz pierwszy groził, że wejdzie na Ukrainę Skrzypczak mówił, że powinniśmy teraz podjechać czołgami pod Królewiec

Kiedy Putin straszy Ukrainę atomówką ten mówi, że nie jest pewien czy Ukraińcy też jej nie mają bo nie wiadomo czy wszystko oddali a nawet gdyby tak było to mają elektrownie atomowe i wiedzą jak bombę skonstruować

Jego ruscy zapewne słuchają jak my na zachodzie ruskich ekspertów, chłop ma łeb na karku i wie, że sieje ziarno niepewności. Mam nadzieję, że nauczył młodszych stażem przed przejściem na emeryturę wszystkiego co potrafi.

#ukraina
Aquamen - Świeży materiał z Generałem Skrzypczakiem. Po pół roku wojny mój ulubiony m...
  • 56
@glaaki: powiedział bym, że najbardziej doświadczona bo do najlepszych sprzętowo, organizacyjnie i wywiadowczo sporo im brakuje

Mają i będą mieli masę weteranów, szkolonych na zasadach NATO więc odbiegają sprzętowo, wyszkolenie mają to samo co inne kraje Europy ale za to mają dużo więcej praktyki w boju
@boryspo: Ukraińcy napierają z 4 stron jednocześnie co świadczy o dużych rezerwach i pewności, że gdzieś pęknie, omijałaby Łyman by pójść dalej i przerwać przerwać szlaki transportowe Rosjan z ciekawszych rzeczy to zapowiada przerwanie połączenia lądowego z Krymem by wprowadzić kolejny szok w ruskich szeregach