Wpis z mikrobloga

Polacy narzekali na Bońka, mają Kuleszę z Podlasia, leśnego dziadka który najpewniej wszystko załatwia przy wódeczce, bez jakichkolwiek znajomości, możliwości, wyczucia, jego doświadczeniem jest tylko i wyłącznie polska piłka, absolutny beton i powrót starych czasów polskich metod rządzenia

Polacy narzekali na Sousę, mają Michniewicza, który ze swoim warsztatem trenerskim i polską myślą szkoleniową zatrzymał się już dawno i może jedynie przynosić rezultaty w polskiej lidze aż do pewnego czasu, kiedy wszystko się wyczerpie, schematy przestaną być skuteczne i się skończą, rywale to wszystko rozpracują, a on sam opuszcza klub zostawiając toksyczną atmosferę w szatni, Michniewicza, który jest uwikłany w aferę korupcyjną, którego ciągle broni spokrewniony z selekcjonerem mający układy pisowiec Stanoski, który za podobne wyniki grillował Brzęczka i Sousę

Polacy narzekali na Tuska, mają karakana z demencją który cofa nas w rozwoju, a metodami rządzenia wzoruje się na ruskich standardach, psychopatycznego dyktatora który ma za nic życie innych, myśli tylko o sobie, a jedynie o czym marzy to władza i zrobi wszystko żeby to utrzymać, choćby miało to kosztować życie i zdrowie innych mieszkających w kraju w którym rządzi

Polacy narzekali na PO, mają PiS z milionami afer, wałów i przestępstw za które normalny człowiek już dawno siedziałby za kratkami, układami i samymi miernotami, którzy doprowadzają ten kraj do ruiny i cofa wszystko co tak się obiecująco rozwijało do czasów średniowiecza, szczuje na inne grupy i innych Polaków, propagandą ogłupili wielu Polaków, skłóca nas z innymi narodami, wraz z Węgrami są największymi zakałami UE i tylko ośmieszają siebie i ludzi mieszkających w kraju w którym aktualnie rządzą, jest absolutnie najgorszym rządem w tym kraju po 1989

Potrafimy tylko narzekać, mimo że jest nieźle, a w efekcie przez to nie wiemy, że może być jeszcze gorzej, przez co żyjemy w takiej a nie innej otaczającej nas rzeczywistości, w której wszystko zaczyna się walić za sprawą tych, którzy przyszli za tamtych na których narzekaliśmy mimo że byli znacznie lepsi, może gdy widać że coś zaczyna iść do przodu, rozwijać się i wyglądać obiecująco oraz przyszłościowo, to zamiast narzekać powinniśmy dać trochę czasu i szans, zamiast tak wymieniać i w efekcie mieć znacznie gorzej niż było? Albo przynajmniej docenić co jest, bo może być jeszcze znacznie gorzej, a my z nostalgią będziemy patrzeć na stare dobre czasy, gdy naprawdę było o niebo lepiej niż teraz i mieliśmy bardziej kompetentnych ludzi u władzy niż mamy obecnie

#mecz #pilkanozna #reprezentacja #kanalsportowy #kanalbekowy #bekazpisu #bekazpodludzi #bekazpolakow #przemyslenia #przemysleniazdupy #oswiadczenie ##!$%@? #zalesie #feels #gownowpis #polska #chlewobsranygownem #polityka
D.....r - Polacy narzekali na Bońka, mają Kuleszę z Podlasia, leśnego dziadka który n...

źródło: comment_1663882509OXvTnDmnBIobj8BbuXkRNQ.jpg

Pobierz
  • 18
@Dawidk01: Gorzej już być nie może, każdy ogarnięty ma świadomość że jest teraz źle a nawet tragicznie, po prostu wcześniej Polska nie była w takiej ruinie jak jest teraz a i tak chcieliśmy to zmienić to mamy teraz znacznie gorzej niż było, chodzi mi o czasy gdy samy widzimy że jest nieźle a chcieliśmy zmiany, tak samo było z Sousą zresztą, narzekaliśmy i mamy Michniewicza
@Minieri: Dzięki ale to zostawię, chciałem się podzielić przemyśleniami i je przesłać, nie chcę trafić w gorące, kto tam zobaczy i przeczyta, a może nawet plusa zostawi niech to zrobi, kto nie zobaczy to nie zobaczy i trudno, raczej nic oczywistego nie napisałem, po prostu chciałem się podzielić sam swoimi przemyśleniami o tej całej sytuacji w tym kraju
@Devhar: możliwe, zobaczymy, ale myślę, że jeśli sprawa rosyjska ucichnie to zrzucą to na korwina i brauna i trochę odrobią. A ich wyznawcy właśnie mają to przeświadczenie, że gorzej niż teraz być nie może i zagłosują na coś nowego.
@mruwa: Jak Korwin i Braun odejdą albo wylecą z partii to dopiero będą jaja, zostaną z narodowcami głosującymi ramię w ramię z pisem oraz trójką lolnościowców xD Już nie mogę się doczekać
@mruwa: i to jest w tym wszystkim najlepsze, niby dziad według niektórych szkodzi partii, ciągnie ją na dno i powinien odejść, ale jednak jego odejście skutkowałoby odejściem wielu kuców i również jakimś spadkiem poparcia, dlatego są teraz w dupie i bardzo dobrze, oby siedzieli w niej jak najdłużej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co za bzdury. Narzekano na Bońka słusznie, bo pod koniec swoich rządów podejmował fatalne, szkodliwe dla całej kadry decyzje (w dodatku jednoosobowo). Co do Souzy, #!$%@? gość miał fatalne opinie, w poprzednich swoich klubach robił bajzel a Boniek go i tak zatrudnił. O czym my mówimy. Zatrudnienie Michniewicza to było chwytanie się brzytwy, bo oczywistym jest, że Kulesza robić tego nie chciał- musiał w wyniku działań poprzednika. Jak już musisz pisać takie
@Devhar Wszystko fajnie tylko, że Tusk odszedł bo dostał lepsza robotę w UE, Sosusa odszedł bo dostał lepsza robotę w Brazylii , Boniek odszedł bo skończyła mu się kadencja i w sumie też dostał lepsza robotę w UEFA. Więc czy by Polacy narzekali czy nie wyszłoby na to samo.