Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

kacap nie kacap, strasznie patrzy się na taką śmierć.


@kobiaszu: śmierć każdego jest zła, zwłaszcza w taki sposób ale on przyjechał tam zabijać nie tylko z karabinu ale też w wymyślny sposób na przykład zakopując żywcem, przejeżdżając pojazdem czy podpalając dom, jego zadaniem są też tortury i gwałty. Jeśli strasznie patrzy Ci się na śmierć takiego człowieka to wydaje mi się że masz wypaczoną moralność.
  • Odpowiedz
kurczę, dla leniwych był dokument. Nie mam weny, żeby go teraz szukać, ale dokładnie tak było, że Angole się dziwili zawziętości Polaków, do czasu...


@olo-bolo: Chyba coś pomieszałeś. Angolę się #!$%@?, bo Polacy nie przestrzegali reguł, latali niebezpiecznie i egoistycznie. Potem im na to pozwolono, ale nie dlatego, że nagle Anglia znienawidziła wroga, tylko dowódca angielski z Polakami poleciał i zobaczył, że ich styl się sprawdza. Dorobiłeś sobie do tego filozofię.
  • Odpowiedz
a to coś co na początku filmiku wylatuje poza okop to przypadkiem nie noga jednego z nich? Po to by też opaskę uciskową zakładał, żeby zatrzymać krwawienie, nie zdążył i zaraz odpłynął z powodu utraty krwi.


@Pedroo: @niochland Nie wygląda na to, bo zaraz po tym nadal ma przykrytą całą dolną połowę ciała, warstwami materiału, dopóki przynajmniej częściowo jego nie odgarnia. Raczej jakieś odłamki z granata się powbijały jak już cokolwiek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mirunah: oni chyba te uciski to się uczą robić jako pierwsza rzecz podczas dwutygodniowego szkolenia, chłop ledwo oczy otworzył i musi sobie krwotok tamować.
Oj ta wojna zostawi w Rosji mnóstwo kalek, nie zdają sobie sprawy z tego jeszcze.
  • Odpowiedz
@yahoomlody: Niestety też ci nic nie podlinkuje, bo ja sam oglądałem po prostu jakieś rozmowy z oficerami RAFu, ale dwie rzeczy pamiętam co wspominali.

- "My się po prostu broniliśmy, a oni chcieli ich zabić"
- A drugie jak chłop narzekał że ideałem mężczyzny w UK po wojnie był "polak"
  • Odpowiedz