Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Udało mi się dorwać najbardziej pożądanego araba ostatnio na grupach czyli Lattafa Asad. Do tego też doceniany i chwalony Lattafa Najdia.
Muszę powiedzieć, że było warto w końcu posłuchać ludzi.

Dawno nie zrobił na mnie zapach efektu Wow, tak jak Asad. Świetny zapach o bardzo dobrych parametrach. Przyprawowo owocowy, bardzo słodki i bardzo męski. Kojarzy mi się z prawdziwym, odpowiedzialnym facetem po 30 stce. Nie każdemu się spodoba, ale jak się spodoba to bardzo, ale to bardzo spodoba. Warto wyczekiwać tego zapachu w perfumeriach internetowych i od razu brać bo będzie hit i cena będzie pewnie rosnąć tylko. Oczywiście to klon Dior Sauvage Elixir, moim zdaniem lepszy od Diora.

Za to Lattafa Najdia również bardzo pozytywnie. Słodko cytrusowy wodny zapach, lepsza wersja odmian Paco Rabanne Invictus. Być może nawet signature scent mój przyszły. Parametry też bardzo dobre.

Stosunek jakośći do ceny FENOMENALNA.
#perfumy
#dior
#recenzja
Pk1bgt - Udało mi się dorwać najbardziej pożądanego araba ostatnio na grupach czyli L...

źródło: comment_1663698851KsrON1JvpgUS1LyI2QHfVJ.jpg

Pobierz
  • 21
@GankAlpanii: Miałem (i jeszcze mam końcówkę) odlewkę kilka ml Hawasa i niedawno kupiłem Najdię cały flakon w ciemno. Jak dla mnie to może i jakieś tam podobieństwo jest, ale to nie klon 1:1. Za Hawasem dalej tęsknię i jak wróci w rozsądnej cenie to kupię nawet i 2 flakony. Najdia jak dla mnie jest taka sobie...
@adamkoska: Słyszałem też od jakiegoś mirka o Penthouse Ginza, że jest bliżej Hawasa niż Najdia. Ale już nie chce mi się dalej kupować w ciemno. Czekam na powrót króla ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Obliv: W PL na tę chwilę niedostępne. Ktoś tu proponował za 170 zł.
Mam kilka sztuk i też w takiej cenie puszę jak ktoś będzie chciał w następnym tygodniu. W tę kwotę wliczony jest paczkomat. A jak nie to będą sobie leżakować :P