Wpis z mikrobloga

@zuchtomek z tego co widzę kierownica nie była skrecona wiec znacząco zawężała światło schodów które są droga ewakuacyjna. Bardzo dobrze ze ktoś ją #!$%@?.
@zuchtomek: #!$%@? się tu jakimiś bzdetami, a nikt nie zauważa, że to jest #!$%@? nienormalne, żeby w jako tako rozwiniętym kraju każdym obiekcie budownictwa wielorodzinnego specjalne pomieszczenie na rowery, czy tam jakieś zamykane i dostępne, tylko dla mieszkańców zadaszenie to powinien być #!$%@? obowiązek.
Żeby w 2022 roku w ogóle istniała konieczność wnoszenia #!$%@? roweru na 10 piętro do jakiejś ciasnej klity w bloku, bo inaczej ci go #!$%@?ą jakieś śmieszne
@zuchtomek: Na dodatek od razu #!$%@? oskarża chłopa jakiegoś. A może właśnie to baba mu zrobiła? W końcu baby bardziej nieobliczalne od chłopów są ()
@Bodzias1844: to samo, a nawet gorzej, jest z wózkami dziecięcymi. U mnie w bloku jakaś para zrobiła sobie z przejścia do piwnicy parking dla wielkiego wózka na niemowlaka. Nie mówiąc już o wyniesieniu z piwnicy roweru czy czegoś, nawet żeby wejść/wyjść musisz wózek wystawić na chodnik przed klatkę, bo inaczej nie da się nawet otworzyć drzwi do piwnicy.
Genialny pomysł, co jak np. pada? Mam uznać że niee, w sumie nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zuchtomek: pedalarze: reeeeeeeeeeeee kierowcy myślą że całe miasto należy do nich, parkują na ścieżkach rowerowych, samochodoza, kierowcy samochodów to uosobienie zła na tym świecie
Też pedalarze: parkują na klatce schodowej xd

Nie, to nie jest osobny przypadek, często widzę takie akcje na różnych klatkach schodowych, równie często co kierowcy pakujący w miejscach gdzie nie powinni
@zuchtomek: polecam zakup metrowych nożyc do prętów, gównolinki się przecina w sekundę a w porządnych metalowych zalewa zamek klejem. Działa znakomicie cały ciąg ewakuacyjny z mieszkania mam drożny.