Wpis z mikrobloga

@goferek to jest 10 piętro, może nie wiesz, ale tymi schodami nikt nie chodzi a na swoje piętro dojeżdża się czymś takim jak winda. Uważam, że to zrobił zlosliwie jakiś #!$%@? janusz jakich pełno w blokach.
@niecodziennyszczon: Zgadzam się w pełnej rozciągłości, to jest jakiś #!$%@? absurd.
@ZohanTSW: Kierowcy mają parkingi tylko im się nie chce 5 minut nadrobić, pedalarze nie mają gdzie nawet zostawić rowera w okolicy, bo na zewnątrz zaraz ktoś #!$%@?, a w środku nie ma gdzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@niecodziennyszczon: Zgadzam się w pełnej rozciągłości, to jest jakiś #!$%@? absurd.

@ZohanTSW: Kierowcy mają parkingi tylko im się nie chce 5 minut nadrobić, pedalarze nie mają gdzie nawet zostawić rowera w okolicy, bo na zewnątrz zaraz ktoś #!$%@?, a w środku nie ma gdzie.

@evilman_: rowery się zostawia w rowerowni i nie obchodzi mnie gdzie jest najbliższa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mati1990: To tylko Twoja subiektywna opinia, nie musisz mieć roweru czy samochodu (choć dla tych drugich za miejsce parkingowe nawet przed blokiem się z reguły płaci)

Ogółem nie jestem przeciwnikiem rowerów i wiem, że jest milion różnych sytuacji, ale oburzenie tego akurat gościa mnie rozbawiło srogo ;p
@kochamschabowe: no to urywaj XD inna kwestia że tutaj nikt niczego nie urwał tylko odkręcił i najpewniej #!$%@?ł do śmietnika, bo nie chodziło o kradzież majątkową tylko o to że kierownica z pedałami zawadzała przejście które i tak jest wąskie

poza tym uważam że jesteś złośliwy bo:

z chodnika zejdziesz na ścieżkę, ulicę ale z takiej schodowej klatki co zrobisz XD przelecisz przez barierkę na parter? XD