Wpis z mikrobloga

@GodEmperorWasRight: Dlaczego pedalarz? Dlaczego obrażasz? Byłbym pedalarzem jakby przeszkadzały mi auta na drodze. A mi przeszkadzają te co blokują DDR bo albo muszę zjeżdżać na chodnik i łamać przepisy oraz ryzykować, że wjadę w pieszego. Albo wlaczyc się do ruchu na jezdni gdzie typ z 3 szarymi komórkami zrobi mi zdjęcie i wrzuci na wykop ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
jakim debilem trzeba być aby przyczepiać rower w takim miejscu?


@goferek: to 10 piętro xD nikt nomrlany po tych schodach nie chodzi

u siebie na chacie to nie trzyma, bo mu miejsce zabiera, więc cyk #!$%@? na klatkę schodową, do barierki a pozostałym mieszkańcom #!$%@? w dupę i na imię.


@let_it_be: myślisz że na schodach na 10 piętrze jest jakiś duży tlok? xD
@wytrzzeszcz: i kierownicy :)


Ja swój też parkuję na korytarzu, ale mam taką odnogę, że chodzę tamtędy tylko ja, i jest ustawiony tak, że można nawet obok szafy nosić (bo przepisy pożarowe). Parkowanie na schodach, z których korzystają również inni ludzie jest jednak skrajną patologią.

@Jcdx: To wykup ten kawałek korytarza i sobie tam parkuj. Póki to nie jest Twoje nie masz prawa tam nic stawiać
@kaaban: och jej, cała klatka tak robi - jest przy moich i tylko moich drzwiach - nikt oprócz mieszkańców mojego lokalu tam nie chodzi. Póki nie jesteś zarządcą budynku nie masz prawa nic mi mówić. Idąc twoim tokiem rozumowania zabierz z korytarza wycieraczkę, póki nie jest twój nie masz prawa nic tam zostawiać.
@kaaban: och jej, cała klatka tak robi - jest przy moich i tylko moich drzwiach - nikt oprócz mieszkańców mojego lokalu tam nie chodzi. Póki nie jesteś zarządcą budynku nie masz prawa nic mi mówić. Idąc twoim tokiem rozumowania zabierz z korytarza wycieraczkę, póki nie jest twój nie masz prawa nic tam zostawiać.


@Jcdx: No i co z tego że nikt tam nie chodzi? Czyli sąsiad z piętra niżej może
A teraz wyobrazmy sobie sytuacje gdzie blokujacy chodnik, niepoprawnie zaparkowany samochod ma naklejonego karnego k. - jaki by wtedy kwik samochodowych byl ojejej