Wpis z mikrobloga

@GodEmperorWasRight: Dlaczego pedalarz? Dlaczego obrażasz? Byłbym pedalarzem jakby przeszkadzały mi auta na drodze. A mi przeszkadzają te co blokują DDR bo albo muszę zjeżdżać na chodnik i łamać przepisy oraz ryzykować, że wjadę w pieszego. Albo wlaczyc się do ruchu na jezdni gdzie typ z 3 szarymi komórkami zrobi mi zdjęcie i wrzuci na wykop ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
jakim debilem trzeba być aby przyczepiać rower w takim miejscu?


@goferek: to 10 piętro xD nikt nomrlany po tych schodach nie chodzi

u siebie na chacie to nie trzyma, bo mu miejsce zabiera, więc cyk #!$%@? na klatkę schodową, do barierki a pozostałym mieszkańcom #!$%@? w dupę i na imię.


@let_it_be: myślisz że na schodach na 10 piętrze jest jakiś duży tlok? xD
  • Odpowiedz
@Toszeron: Z noszami, albo z szafą nie zawsze da się windą - i nie, nie wnoszę codziennie mebli, ani nie wzywam pogotowia, ale wystarczy kilka gram wyobraźni żeby pomyśleć, że jak już bym potrzebował przejść to nie będę szukał pajaca co tak rower zostawił. Do drzwi wejściowych niech se przypnie.
  • Odpowiedz
@wytrzzeszcz: i kierownicy :)


Ja swój też parkuję na korytarzu, ale mam taką odnogę, że chodzę tamtędy tylko ja, i jest ustawiony tak, że można nawet obok szafy nosić (bo przepisy pożarowe). Parkowanie na schodach, z których korzystają również inni ludzie jest jednak skrajną patologią.

@Jcdx: To wykup ten kawałek korytarza i sobie tam parkuj. Póki to nie jest Twoje nie masz prawa tam nic stawiać
  • Odpowiedz
@kaaban: och jej, cała klatka tak robi - jest przy moich i tylko moich drzwiach - nikt oprócz mieszkańców mojego lokalu tam nie chodzi. Póki nie jesteś zarządcą budynku nie masz prawa nic mi mówić. Idąc twoim tokiem rozumowania zabierz z korytarza wycieraczkę, póki nie jest twój nie masz prawa nic tam zostawiać.
  • Odpowiedz
@HlHl
@goferek

Generalnie nikt nie kradnie siodla i kierownicy w rowerze. Przecież widac, ze mu to na złość ktos zrobił xd raczej złodziejowi nie brakuje siodla w rowerze i kierownicy.
Pewnie gdzies schował/zakopal
  • Odpowiedz
@kaaban: och jej, cała klatka tak robi - jest przy moich i tylko moich drzwiach - nikt oprócz mieszkańców mojego lokalu tam nie chodzi. Póki nie jesteś zarządcą budynku nie masz prawa nic mi mówić. Idąc twoim tokiem rozumowania zabierz z korytarza wycieraczkę, póki nie jest twój nie masz prawa nic tam zostawiać.


@Jcdx: No i co z tego że nikt tam nie chodzi? Czyli sąsiad z piętra niżej może
  • Odpowiedz
  • 0
A teraz wyobrazmy sobie sytuacje gdzie blokujacy chodnik, niepoprawnie zaparkowany samochod ma naklejonego karnego k. - jaki by wtedy kwik samochodowych byl ojejej
  • Odpowiedz