Wpis z mikrobloga

@SarahC: dobrze, to odkrece co się da z auta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ile masz w biodrach że nie przejdziesz przez tak przypięty rower? Rowerem wjeżdżając na ulicę narażam siebie na niebezpieczeństwo i drwinę bezbekich kierowców.
@kaaban: no nie jest tak do końca, są rzeczy które musisz mieć jak rowery.


@mati1990: Dlaczego niby musisz mieć rower? Musisz to mieć wozek inwalidzki jak nie masz nóg a nie rower

A jak serio musisz to kupujesz mieszkanie gdzie Masz gdzie je trzymać albo wieszaj sobie na ścianie
@SarahC: dobrze, to odkrece co się da z auta ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ile masz w biodrach że nie przejdziesz przez tak przypięty rower? Rowerem wjeżdżając na ulicę narażam siebie na niebezpieczeństwo i drwinę bezbekich kierowców.

@kochamschabowe: Nie ma znaczenia ile ktoś ma w biodrach - wystarczy że potkniesz się i walniesz w kierownice głową
@mati1990: No będzie problem bo już stoi 7 innych, myślisz, że mogę czyjś przestawić bardziej na środek żeby to mój nie przeszkadzał czy jakie panują klatkowe zasady?

Teraz to ja w ogóle myślę, że głupio zrobiłem kupując tę piwnicę.. Przetwory też mogłem trzymać pod drzwiami (°°
@HlHl: kurde no szkoda, że tak ludzie robią. jedni i drudzy siebie warci. jak nie potrafisz zwrócić uwagi jak człowiek i chcesz coś złośliwie #!$%@?ć, to przynajmniej tak, żeby była 'lekcja' ale bez kosztów.
opony w #!$%@? zaparkowanym aucie też można opróżnić z powietrza zamiast przebijać nożem.
mógł odkręcić i zostawić.
W takim wypadku w przypadku ciężkiego zadymienia jest wysokie prawdopodobieństwo że ktoś spadnie ze schodów przez to gowno, bo go nie zauwazy i sie o to potknie, tak jak zreszta ktoś wyżej napisał.

@Niemamwiedzy: jak ktos jest w stanie przewrocic sie w takiej sytuacji to nie powinien w ogole po chodniku chodzic bo wejdzie pod samochod
@SmugglerFan ja wiem na tym portalu sami rambo, którzy w warunkach ekstremalnego stresu związanego z zagrożeniem życia, przy ograniczonej widoczności i ograniczonej dostępności tlenu zachowają zimna krew.

Nie każdy jest takim ubermenschem i przedstawicielem rasy panów jak Ty. Pozwól zyc również untermenschom.