Wpis z mikrobloga

Co te dzisiejsze kobiety właściwie #!$%@?ą? Pytam serio.

Przecież pic rel się niczym nie różni od steretypowego zboczeńca w parku, który obnaża się przed ludźmi.

Tymczasem, ta „influencerka” się jeszcze tym patologicznym zachowaniem chwali, dorabia do tego jakąś ideologię „wolności” (facet na jej miejscu by skończył w kaftanie bepieczeństwa), a co najlepsze - dostała ponad 23 tys. lajków od julek i spermiarzy, którzy to popierają.

Przerwijcie już tę mękę.

#pieklokobiet #pieklomezczyzn #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #blackpill #redpill #p0lka #bekaztwitterowychjulek #mgtow #bekazlewactwa
Tywin_Lannister - Co te dzisiejsze kobiety właściwie #!$%@?ą? Pytam serio.

Przecież ...

źródło: comment_16632759802jD6Yz1TrQM4cMhw25NWLx.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
mozliwe jest ze przy oknie w drugim wagonie moze byc dziecko


@h3nX: Będzie dziecko i co? Zobaczy i co?

Takie tematy utwierdzają mnie tylko w przekonaniu, że Polska to wciąż jeszcze mentalna Azja.
Tymczasem na zachodzie istnieją publiczne plaże nudystów, po których całe rodziny chodzą nago, w każdym wieku i ze wszelkimi wadami ciała. Nikomu nie dzieje się krzywda, a można pozbyć się za to swoich kompleksów.
976497 - > mozliwe jest ze przy oknie w drugim wagonie moze byc dziecko

@h3nX: Będ...

źródło: comment_1663301009Ss9vnNZjnjZRpAiDmhlyme.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
wiesz że to pozowane zdjęcie, a ona jest ubrana? Xd jak ktoś tu dorabia jakas ideologię to chyba ty

przede wszystkim - to jest filmik, a nie zdjęcie xd

nie nudzą wam się cucki te fikołki w usprawiedliwianiu patologicznych zachowań kobiet - takich jak powyżej?


@Tywin_Lannister: ale to się w końcu obnażała, czy zrobiła sobie "fajny" filmik na portal społecznościowy, a resztę sobie dopisałeś? xDD

Bo wiesz, jak Seba sobie zrobi
  • Odpowiedz
Takie tematy utwierdzają mnie tylko w przekonaniu, że Polska to wciąż jeszcze mentalna Azja.

Tymczasem na zachodzie istnieją publiczne plaże nudystów, po których całe rodziny chodzą nago, w każdym wieku i ze wszelkimi wadami ciała. Nikomu nie dzieje się krzywda, a można pozbyć się za to swoich kompleksów.


@976497: czy ty właśnie porównałeś plażę nudystów do obnażania się na dworcu? XD

Równie dobrze, możesz pisać, że babka ma prawo tam się
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: jak zazwyczaj twoje posty trącą ostra stuleja tak tutaj się zgadzam.

Raz, że gdzie tu równość wobec prawa, a dwa nie chciałbym być w tym pociągu razem z moją 7 latka, aby patrzyła na taką lafirydne i UJ wie co sobie myślała ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Przecież pic rel się niczym nie różni od steretypowego zboczeńca w parku, który obnaża się przed ludźmi.


@Tywin_Lannister: zwykle taki zboczeniec najpierw obnaża się a następnie fizycznie napastuje swoją ofiarę. Jeśli dla Ciebie to bez różnicy to xD

przede wszystkim - to jest filmik, a nie zdjęcie xd


@Tywin_Lannister: https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_16632759802jD6Yz1TrQM4cMhw25NWLx.jpg

Oglądasz filmy w jpg? xD

Nie wiem kto tu jest cuckiem xd


Dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
zwykle taki zboczeniec najpierw obnaża się a następnie fizycznie napastuje swoją ofiarę. Jeśli dla Ciebie to bez różnicy to xD


@aarahon: skąd wiesz co zwykle robią tacy zboczeńcy, skoro żadnych statystyk nie masz? Piszesz z doświadczenia? XD
  • Odpowiedz
skąd wiesz co zwykle robią tacy zboczeńcy, skoro żadnych statystyk nie masz?


@skitarii: skąd wiesz że żadnych statystyk nie mam?

Piszesz z doświadczenia? XD

Polska jest zacofana, bo nie pozwala srać na peronie


A ty? Uświadomię Cię że wiedzę niekoniecznie trzeba zdobywać doświadczeniem, można czerpać ją z książek, internetu czy nagrań.
  • Odpowiedz
@976497:

Takie tematy utwierdzają mnie tylko w przekonaniu, że Polska to wciąż jeszcze mentalna Azja


Ale ludzie chodzacy tam chcą tam chodzić i godzą sie na takie widoki. Mam ogladać zboczeńców jadąc jak normalny człowiek pociągiem, bo na zachodzie są plaże nudystów? XD
  • Odpowiedz
@h3nX: co traumatycznego jest dla dziecko w zobaczeniu gołej baby? Serio pytam, nie spotkałem się z tym nigdy, sam nie mam kaszojadów, więc też nie wpadłem nigdy na pomysł, żeby drążyć temat.
  • Odpowiedz