Wpis z mikrobloga

Co te dzisiejsze kobiety właściwie #!$%@?ą? Pytam serio.

Przecież pic rel się niczym nie różni od steretypowego zboczeńca w parku, który obnaża się przed ludźmi.

Tymczasem, ta „influencerka” się jeszcze tym patologicznym zachowaniem chwali, dorabia do tego jakąś ideologię „wolności” (facet na jej miejscu by skończył w kaftanie bepieczeństwa), a co najlepsze - dostała ponad 23 tys. lajków od julek i spermiarzy, którzy to popierają.

Przerwijcie już tę mękę.

#pieklokobiet #pieklomezczyzn #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #blackpill #redpill #p0lka #bekaztwitterowychjulek #mgtow #bekazlewactwa
Tywin_Lannister - Co te dzisiejsze kobiety właściwie #!$%@?ą? Pytam serio.

Przecież ...

źródło: comment_16632759802jD6Yz1TrQM4cMhw25NWLx.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
nie, to ty stwierdziłeś że analogia to to samo co słowa, nawet sam wkleiłeś obrazek gdzie to napisałeś ¯_(ツ)_/¯


@aarahon: to twój komentarz dzbanie. Jesteś zbyt ograniczony, żeby nawet to rozpoznać? XD

Cierpisz na zespół downa czy o co ci chodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@skitarii: Nie jestem upośledzony. Ty tak twierdzisz bo nie masz żadnych argumentów i próbujesz zdyskredytować mnie jako rozmówcę zamiast odnieść się do tego co napisałem. Masz wyżej dokładnie wskazane gdzie napisałeś że słowo "analogia" ma to samo znaczenie co słowo "słowo" co jest w gruncie rzeczy debilizmem ale nie potrafisz się do tego przyznać jak do każdego mojego merytorycznego zarzutu wobec ciebie. Na wszystko reagowałeś obrażaniem mnie gdy nie miałeś
  • Odpowiedz
@skitarii: nie, teraz nie udowadniam swoich twierdzeń tylko wytykam ci to że przegrałeś dyskusję bo piszesz głupoty i boisz się tylko odnieść do swoich twierdzeń ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@skitarii: wszystko to co wskazałeś jako moje brednie to twoje urojenia.
Na przykład to o co się kłóciłeś najbardziej - stwierdziłeś że wyraz "słów" i "analogia" mają to samo znaczenie.
Na przykład to że nie rozumiem co to analogia. Oczywiście że rozumiem co to analogia, szkoda bardzo że nie czepiałem się żadnej analogii xD
Potem nawet nie potrafiłeś odpowiedzieć na bardzo proste pytanie:

Czyli uważasz że słowa: "Polska jest zacofana, bo nie pozwala srać na peronie" to analogia a nie
  • Odpowiedz
@976497: No spoko na plaży nudystów każdy wie czego osie spodziewać, a nie jedziesz sobie pociągiem, jesz kanapkę a tu jakieś sflaczały bimbały musisz do jedzenia oglądać bo jakąś babeczka jest"wolna"
  • Odpowiedz
@Shatter uważam, że tylko przemoc fizyczna, groźby, kradzieże i oszustwa (może coś jeszcze) powinny być karane. Bez przestępstw bez ofiar lub takich, że ofiara źle się poczuła z jakiegoś estetycznego powodu
  • Odpowiedz
@bartt345:

jedziesz sobie pociągiem, jesz kanapkę a tu jakieś sflaczały bimbały musisz do jedzenia oglądać


Nie musisz oglądać. Niektórzy nie chcieliby pewnie Twojej facjaty oglądać, a wtedy wystarczy, że odwrócą wzrok, bo nie trzeba oglądać.
  • Odpowiedz
@976497: A z jakiego powodu mnie zaatakowałeś? Czy ja cię obraziłem w jakikolwiek sposób? Sperma ci chyba do mózgu uderzyła, że się tak rzuciłeś do obrony tych bimbałków, zwolnij rycerzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz