Wpis z mikrobloga

Co te dzisiejsze kobiety właściwie #!$%@?ą? Pytam serio.

Przecież pic rel się niczym nie różni od steretypowego zboczeńca w parku, który obnaża się przed ludźmi.

Tymczasem, ta „influencerka” się jeszcze tym patologicznym zachowaniem chwali, dorabia do tego jakąś ideologię „wolności” (facet na jej miejscu by skończył w kaftanie bepieczeństwa), a co najlepsze - dostała ponad 23 tys. lajków od julek i spermiarzy, którzy to popierają.

Przerwijcie już tę mękę.

#pieklokobiet #pieklomezczyzn #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #blackpill #redpill #p0lka #bekaztwitterowychjulek #mgtow #bekazlewactwa
Tywin_Lannister - Co te dzisiejsze kobiety właściwie #!$%@?ą? Pytam serio.

Przecież ...

źródło: comment_16632759802jD6Yz1TrQM4cMhw25NWLx.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
skąd wiesz że żadnych statystyk nie mam?


@aarahon: bo ich nie podałeś.

A ty? Uświadomię Cię że wiedzę niekoniecznie trzeba zdobywać doświadczeniem, można czerpać ją z książek, internetu czy nagrań.


I oglądasz nagrania z obnażającymi się zboczeńcami? XD

Bo książek na pewno nie czytasz, gdyż wiedziałbyś, że powołując się na nie, warto je podać jako dowód.
  • Odpowiedz
@h3nX: dziękuję za wyczerpujące wyjaśnienie tego problemu, widzę, że zobaczenie gołej baby w Twoim dzieciństwie spowodowało nieodwracalne szkody w mózgu :(
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: "Ktoś mi się nie podoba... dlatego pokaże go na wykopie, by zobaczyło to jeszcze więcej osób" ¯\_(ツ)_/¯
Tak właśnie durnie ludzi zdobywają popularność. Inni przekazują takie akcje dalej i potem każdy o nich wie. Zamiast olać i mieć to w dupie, to robi im się darmową promocje.
Poza tym skąd wiadomo że jest naga? Widziałeś fote z przodu? Widać cień np piersi na betonie? Mogła być w bluzie i krótkich
  • Odpowiedz
@skitarii @h3nX: Koniec tematu, nie mam z kim dyskutować. Mentalna Rosja lub głęboka Azja wychodzi z oponentów...
Porównujecie tu nagość do srania. Nagość skóry w dowolnym miejscu, to już nagość i to publiczna - jednych oburzą (lub podniecą) odkryte nogi, a innych odkryte włosy (a innych nic, bo nie ma w tym nic złego, ani dziwnego).
Przeszkadza nagość, to odwróćcie wzrok - nie musicie się patrzeć na nagość.
976497 - @skitarii @h3nX: Koniec tematu, nie mam z kim dyskutować. Mentalna Rosja lub...
  • Odpowiedz
Koniec tematu, nie mam z kim dyskutować. Mentalna Rosja lub głęboka Azja wychodzi z oponentów...


@976497: nie, to ty z siebie robisz błazna. W żadnym państwie na Zachodzie nie można się publicznie obnażać w dowolnym miejscu.

Piszesz więc debilizmy, próbując Zachód ośmieszać.
  • Odpowiedz
bo ich nie podałeś.


@skitarii: A ty podałeś dowody na swoje twierdzenia o sraniu na dworcach? xD

I oglądasz nagrania z obnażającymi się zboczeńcami? XD


@skitarii: Nie, skąd takie debilne pytanie? Ja nie ale ty według opa tak xD

Bo książek na pewno nie czytasz, gdyż wiedziałbyś, że powołując się na nie, warto je podać jako dowód.


@skitarii: Skąd takie głupie twierdzenie że skoro nie powołałem się na książkę
  • Odpowiedz
A ty podałeś dowody na swoje twierdzenia o sraniu na dworcach? xD


@aarahon: jakie dowody? O czym ty bredzisz? Na analogię dowodów nie trzeba, bo analogia to nie twierdzenie XD

Nie, skąd takie debilne pytanie? Ja nie ale ty według opa tak xD


No stąd, że pisałeś, że z takich rzeczy czerpie się wiedzę, a już ustaliliśmy, że statystyk nie masz, a na czytanie książek masz za ubogi aparat poznawczy, skoro
  • Odpowiedz
@skitarii:

W żadnym państwie na Zachodzie nie można się publicznie obnażać w dowolnym miejscu.


Oczywiście, że można, bo to zależy tylko od przyjętych zasad.
Poniżej centrum Londynu, a takie nagrania można znaleźć z wielu miejsc w Europie:
976497 - @skitarii: 
 W żadnym państwie na Zachodzie nie można się publicznie obnażać...
  • Odpowiedz