Wpis z mikrobloga

Mam pewien dość spory problem i nie wiem juz co robic.

W zeszłym tygodniu moja dziewczyna powiedziala mi ze jest ze mna w ciąży. Problem polega na tym ze zawsze sie pilnowaliśmy. Gdy miala dni płodne to zawsze zakładałem gumkę (nie taka z biedry gumkę do walenia konia tylko taka dobra z apteki), a w dni niepłodne robiliśmy to bez, ale zawsze kończyłem jej na brzuch (lub plecy), nigdy sie nie zdarzyło zebym w niej skończył.

Powiedzialem jej o tym, i zasugerowałem ze chce zrobic test na ojcostwo, ponieważ to jest praktycznie nierealne zebym to ja byl ojcem. Skończyło sie to wielką kłótnia bo wg niej, ja jej wgl nie ufam, zawiodła sie na mnie, myslala ze nigdy bym jej nie podejrzewał o zdradę, i ze jak ja moglem wgl pomysleć ze moglaby mnie zdradzić.

Nie powiem, zrobiło mi sie glupio troche i narazie odpuscilem ten test. W środku myślę jednak ze jest cos nie tak i wolałabym mieć pewność ze to moje dziecko, jednak bez testu sie o tym na 100% nie przekonam a ona sie broni przed tym rekami i nogami. Moze faktycznie ma racje i przesadzilem trochę oskarżając ja o takie rzeczy ale ja juz sam nie wiem.

Jak myślicie, co powinienem zrobic w tej sytuacji?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #seks
  • 446
@Kenjiy: Byczku, przykro mi, bo to napięta sytuacja, która podda Wasz związek próbie. Nie zazdroszczę. Ale #!$%@? już wiele osób Ci wyżej wyłożyło, że opierasz się o "wiedzę", która nic a nic z realiami antykoncepcji nie ma i jeszcze idziesz w zaparte, że

no przeca ja zawsze kindybał wyciongoł

No to tak nie działa. Postaraj się z maksimum spokoju i kultury jeszcze raz jej wyjaśnić skąd biorą się Twoje obawy i
@Kenjiy: Większość tutaj to teoretycy, powiem ci jako praktyk z dużym stażem. #!$%@? jest tak skonstruowana żeby wycisnąć z ciebie każdą krople, szczególnie w pozycji na pieska mocno uciska penisa od spodu co powoduje wyciek płynu w którym na pewno są plemniki jak dłuższy czas nie spuszczałeś z kija. Dlatego ja unikam pozycji na pieska bo po włożeniu od razu czuje wyciek płynu i muszę się ewakuować
@Kenjiy: xD wali bez gumy a jak kobita zaszla to oskarża ze sie puszcza na boku, bo przecież on wychodzi przed koncem i zawsze sie pilnuje! XD

To ze od preejekukatu da sie zajac w ciążę i przed takimi pomyslami jak Twoje, to mnie już w gimnazjum ostrzegali na przygotowaniu do zycia w rodzinie, jakies 15 lat temu.

A tu dorosly chlop mowi, ze to niemozebne! :-D Dziecioku, to Twoje dziecko