Wpis z mikrobloga

@Jestem_Tutaj jak się budzisz wypoczęty to to jest zayebiste. Godzina - dwie dnia dłużej, nawet na głupoty typu gierki, czy ogólny czas dla siebie.
Czas teraz tak zapierdziela, ze ja doceniam każda dodatkowa wolna minute.
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj: Kurde jak zajebiście. Wstajesz wcześnie, śniadanko i masz tyle fantastycznych godzin na robienie tego co chcesz zamiast leżeć bezproduktywnie w łóżku.
  • Odpowiedz
@Pathfinder007: > Też tak mam, ta poranna godzina to chyba jedyny czas, który człowiek ma dla siebie.

Boje się takiego życia () oczywiście bez urazy, nie próbuje wmówić, że jesteś nieszczęśliwy ale ja ze swojej perspektywy aktualnej bym nie był xd
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj: mnie dzisiaj o 5 rano obudziła osa - #!$%@?ła mnie rękę. Pierwszy raz w życiu. W sumie początkowo nie wiedziałem, co się stało i poszedłem spać dalej. Ręka trochę szczypała, ale stwierdziłem, że to może jakiś komar czy coś. Rano się zorientowałem, co się #!$%@?ło, jak ją zobaczyłem martwą na podłodze.
  • Odpowiedz
  • 1
40±. Jak w weekend budzę się 5.30 i jestem wypoczety to super sprawa. O 10tej bywa, że jestem po siłowni, jednym praniu i sprzątaniu.
  • Odpowiedz