Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Strasznie zazdroszczę młodym kobietom. Dlaczego? Otóż jak sobie popatrzycie - kobiety singielki mają zajebiste życie. Praktycznie każda młoda laska teraz do 30 roku życia odwiedziła 20-30 krajów, mają masę wspomnień, zdjęć, seksturystyka, nowe znajomości. Jeżdżą sobie we 2-3 i podróżują. Wiem bo rozmawiałem z masą lasek na tinderze, randkach itd. Nieprawdopodobne jest to, jak one potrafią się odnaleźć w dzisiejszym świecie, ale w zasadzie nie muszą nic robić. Ludzie sami je zagadują, poznają masę znajomych z inicjatywy innych osób.

Popatrzcie teraz na młodych facetów, samotnych. Samotny facet często też nie ma nawet kumpli. Wszystkim moim kumplom ich dziewczyny/żony zabroniły się spotykać ze mną, czyli kumplem wiecznym singlem bo "coś na pewno z nim jest nie tak". Jak jesteś facetem to zostaje całkiem sam, bez kumpli, rodziny i dziewczyny. Dlatego właśnie jako facet samotny przed 30 rokiem życia jestem bardzo nieszczęśliwy. Dobrze zarabiam, mam dobrą pracę, dobre zarobki, mieszkanie, samochód. Mam pasje, które z wiadomych względów wykonuje w samotności, bo w danym miejscu każdy przychodzi, słuchawki na uszy i robi swoje, znajomych ma ze szkoły, pracy i ma wywalone na integracje w miejscu pasji. Czyli teoretycznie mam wszystko oprócz związku, którego i tak teraz w późnym wieku nie chce, bo każda kobieta naciskała by na dziecko, których nie chce mieć.

Ale nie mam żadnych wspomnień, przeżyć, wypadów, podróży. Najpierw był czas i byli ludzie, ale nie było za co (inne czasy), potem byli ludzie, było za co, ale nie było czasu (praca + studia) a teraz jest czas, jest kasa, a nie ma z kim. Najgorsze jest to, że jako facet singiel 30+ praktycznie nie znajdziesz sobie znajomych do wspólnych wojaży. Każdy facet w tym wieku albo jest w związku, pantoflarzem (co jest słuszne, bo trzeba się poświęcić dla dobra dziecka) - ale zresztą z takim facetem w związku/mającego dziecko i tak nie byłoby na co liczyć, bo wyjście raz na pół roku na piwo to wyczyn. Albo jest przegrywem bez znajomych i nie ma możliwości integracji.

Kobieta natomiast nawet singielka 30, 35, 40, 45, 50 lat - zawsze znajdzie sobie koleżankę singielkę i razem wyruszą w podróż czy po prostu będą żyć. Facet nie ma takich możliwości. Możesz zarabiać 20000 miesięcznie, kupić se dom, samochód, chodzić na siłownie i rower samemu i co dalej? Niby żyjesz, ale nie masz żadnych przeżyć, wrażeń, możliwości Tylko samotne spierdotripy i wzrok innych ludzi którzy z politowaniem patrzą na samotnego faceta 30+ proszącego inne osoby, żeby mu zrobili zdjęcia jak sam se poszedł w góry.

Śmiechu warte takie życie. #zwiazki #tinder #redpill #blackpill

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #631c790f2a8b3eb93a7dccfa
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 32
Możesz zarabiać 20000 miesięcznie, kupić se dom, samochód, chodzić na siłownie i rower samemu i co dalej? Niby żyjesz


@AnonimoweMirkoWyznania:

jak zarabiasz 20k, masz dom itp to teoretycznie loszki zabiegają o ciebie
mają kisiel w majtkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w praktyce nic takiego się nie dzieje, bo jestes anonkiem w mieście a te reguły tyczą się sytuacji gdy mieszkakiśmy w wioskach i wszyscy wiedzieli wszystko o
@CobaltKinetics:

Takie czasy że życie kobiety ma o wiele większą wartość niż życie mężczyzny...


"Takie czasy"? To kiedy było inaczej? Chcesz powiedzieć, że jak niby ta przebrzydła współczesna lewica nie istniała, to życie mężczyzny było równe, albo bardziej wartościowe? To dlatego zasada "najpierw kobiety i dzieci" do schronów, albo z tonącego statku weszła w życie bardzo dawno temu?

Reset świata i budowa cywilizacji na nowo niby coś odmieni? Ja pitole, ale
Podróżować można samemu, a jak bardzo potrzebujesz towarzystwa to spróbuj znaleźć kogoś w necie. Jest sporo facetów, którzy też szukają towarzyszy podróży, bo są w podobnej sytuacji jak ty. Nie dziw się że laski nie chcą podróżować z obcym gościem i jak już szukają kogoś chętnego na wyjazd, to są to zazwyczaj inne laski - po prostu się boją, bo raz trafi się ktoś normalny, a innym razem jakiś zwyrol.

Najpierw trzeba
(co jest słuszne, bo trzeba się poświęcić dla dobra dziecka)


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie jest słuszne, dziecko 50 razy bardziej będzie cię szanować i lepiej się rozwijać, jak widzi, że masz swoje social circle i podejmuje z nim jakieś interakcje na drodze swojego rozwoju. Dziecko z rodziny mamusia + tatuś i ewentualnie jakaś dalsza rodzina raz na ruski rok to dobry wstęp do izolowania się takiego kida ze społeczeństwa. Zresztą bycie pantoflarzem samo
@CobaltKinetics: Stawianie chochoła, nowe nie znałem.

Gdzie ty tam wykopku pisałeś o lepszych czasach dla mężczyzn? Nigdzie, pisałeś o "wartości mężczyzny i kobiety". A ja ci odpisałem, że zawsze kobieta była bardziej ceniona za sam fakt rodzenia dzieci.
Nawet w umysłach największych seksistów w historii #!$%@? >>>> męski rozum i siła fizyczna.
Kto w tych "lepszych czasach" szedł umierać za kraj w okopach, taplać się w błocie, gównie i krwii, zdychając