Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@renniferlopez2: "Powinny" to jest słowo klucz, jeżeli panujesz nad zwierzęciem bez smyczy to zgodnie z ustawą o ochronie zwierząt to możesz za wyjątkiem ras niebezpiecznych. Więc SM w Krakowie jak przy nich przywołasz psa to może sprawdzić co najwyżej czy kupę się posprzątało.
Zresztą o jakim zgłaszaniu mowa jak oni do auta na przejściu dla pieszych jadą 6h albo siedzą w aucie czekając na kierowcę bo się boją wzywać lawetę kiedy
@MagicznyMateusz: Wszystkie pieprzone psy powinny mieć kagańce na pysku.
Nie chce mi się zastanawiać za każdym razem, kiedy przechodzę obok kogoś z wielkim psem, czy temu nie odwali albo coś we mnie się nie spodoba i ten na mnie nie skoczy.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sinls: na pewno nie tak jak ty twierdząc że teoretycznie udomowione, oswojone psy mogą być na tyle zdziczałe że polują na żywe stworzenia i jest to coś co należy podziwiać.
@PatekPhilippeTiffanyBlue:

@MagicznyMateusz: Kraków, czego to mnie w sumie nie dziwi, człowiek nie może normalnie pobiegać po parku bo zaraz podbiega jakiś pies i #!$%@? wie czy chce cię #!$%@?ć czy nie, a właściciele nie widza problemu. To samo jest z jazdą na rowerze bo zaraz jak nie gówniak to jakiś pimpek się #!$%@? a właściciel 50 metrów dalej ma w nosie.


Ale mi teraz podniosłeś ciśnienie Mireczku ( ͡°
@Wincyyyyj: nie psiarze to patologia, a patologia to patologia. Plus w Polsce jest bardzo dziwny system i przepisy nie sa konsekwentnie wpajane ludziom w formie upomnienia czy mandatu. W Austrii sa bardzo surowe przepisy, jezeli chodzi o kaganiec/smycz, a psy maja specjalnie wyznaczone zony, a do parku wejsc nie moga. Na kazdym slupie wisi pudelko z woreczkami na psie odpady i nie leza one wszedzie porozwalane. W dodatku jezeli decydujesz sie